Rozpis tréninků
Přípravka (1 až 5 třída)
Trenéři - Schwachová Nikola (774 879 786).
Tréninky:
Pondělí - od 16:00 - 18:00 ZŠ Oskara Nedbala, takto to již bude stále.
Středa od 16:00 do 18:00 ZŠ Oskara Nedbala, takto to již bude stále.
Žáci D (4 až 7 třída)
Trenéři - Fábera Tomáš (777593783), Nikola Schwachová (774 87 97 86)
Tréninky:
úterý - od 18:00 - 20:00 dočasně, než se dostaví nová tělocvična u ZŠ Oskara Nedbala.
čtvrtek - od 16:00 - 18:00 ZŠ Oskara Nedbala, takto to již bude stále.
Žáci C (6 až 7 třída)
Trenéři - Homan Jaroslav (730 84 85 19)
Tréninky pondělí, středa, čtvrtek:
Úterý - od 18:00 - 20:00 dočasně, než se dostaví nová tělocvična u ZŠ Oskara Nedbala.
Středa - od 16:00 - 18:00 ZŠ Oskara Nedbala, takto to již bude stále.
Čtvrtek - od 16:00 - 18:00 ZŠ Oskara Nedbala, takto to již bude stále.
Žáci B (7 a 8 třída)
Trenéři - Koranda Pavel (720 188 187), Zieglerová Petra (602 519 009).
Tréninky:
Pondělí - 18:00 - 20:00 ZŠ Oskara Nedbala, takto to již bude stále.
Středa - 18:00 - 20:00 ZŠ Oskara Nedbala, takto to již bude stále.
Čtvrtek - 18:00 - 20:00 dočasně, než se dostaví nová tělocvična u ZŠ Oskara Nedbala.
Žáci A (7 a 8 třída)
Trenéři - Ivana Mifková (731 60 76 45)
Tréninky:
Pondělí - 18:00 - 20:00 ZŠ Oskara Nedbala, takto to již bude stále.
Středa - 18:00 - 20:00 ZŠ Oskara Nedbala, takto to již bude stále.
Čtvrtek - 18:00 - 20:00 dočasně, než se dostaví nová tělocvična u ZŠ Oskara Nedbala.
Kadeti a Junioři
Trenéři - Zach Vojtěch (605 273 044), Pekař Zdeněk (776 097 230)
Pondělí 18:00 až 20:00 (Sportovní hala)
Úterý 18:00 až 20:00 (Sportovní hala)
Středa 16:30 až 18:30 (Sportovní hala)
Čtvrtek 18:00 až 20:00 (Sportovní hala)
Zveme všechny kluky, kteří by chtěli začít s volejbalem na jakýkoliv trénink mládeže. Informace můžete také najít na stránkách klubu www.volejbalcb.cz v sekci mládež a nebo se můžete informovat u hlavních trenérů mládeže Vojtěcha Zacha (tel - 605 273 044) a Tomáš Skolky (tel - 775 653 245).
Klub
tabulka UNIQA EXTRALIGY
# | TÝM | Z | BODY |
---|---|---|---|
1. | Lvi Praha | 24 | 65 |
2. | Kladno | 24 | 56 |
3. | Liberec | 24 | 53 |
4. | Jihostroj | 24 | 52 |
5. | Karlovarsko | 24 | 50 |
6. | Příbram | 24 | 35 |
7. | Odolena Voda | 24 | 31 |
8. | Brno | 24 | 27 |
9. | Beskydy | 24 | 25 |
10. | Benátky n. J. | 24 | 21 |
11. | Zlín | 24 | 20 |
12. | Ostrava | 24 | 17 |
13. | Ústí nad Labem | 24 | 16 |