Nejlepší volejbalový tým vyrazil do nové sezony v nových autech

6.9.2017Blanka Popelková

Nejlepší volejbalový tým v ČR se v úterý ráno sešel u prosklené haly autosalonu Auto Future, kde si hráči převzali nová auta.

Nejlepší volejbalový tým vyrazil do nové sezony v nových autech

"Vozy značky KIA dostali tři naši hráči z národního týmu. Blokař Radek Mach, smečař Petr Michálek a libero Martin Kryštof, kteří reprezentovali Českou republiku na nedávném mistrovství Evropy v Polsku. A také tři zahraniční hráči, protože ti to mají ve smlouvě. Dohromady je to šest aut, které hráči dostali od našeho významného sponzora Auto Future a využívat je budou 6 měsíců," uvedl manažer VK Jihostroj České Budějovice Ing. Stanislav Pochop.

“Já si moc vážím spolupráce s Auto Future a chtěl bych moc poděkovat panu Kalinovi a paní Kalinové, že nám vyšli vstříct. Po loňském roce, kdy spolupráce se zapůjčením aut pro hráče Jihostroje začala, jsem moc rád, že naše spolupráce pokračuje,” uzavřel manažer Stanislav Pochop. 

Ředitel společnosti Auto Future Jan Kalina volejbalistům popřál do zápasů hodně štěstí. „Jihostroji držíme palce, loni se přímo od nás hráči vypravili až za mistrovským titulem, doufám že to letos vyjde stejně úspěšně.“


 

Tabulka

UNIQA volejbalová extraliga mužů 2017/18

1. České Budějovice
2. Liberec
3. Kladno
4. Karlovarsko
5. Ostrava
6. Zlín
7. Příbram
8. Brno
9. Ústí nad Labem
10. Praha
11. Benátky nad Jiz.
12. Odolena Voda

Zápasy

8.kolo SK Volejbal Ústí nad Labem VK České Budějovice so 18.11. - 16:30


9.kolo VK Dukla Liberec VK České Budějovice po 27.11. - 20:00


Další zápasy

Video.

Youtube    Sledujte nás na YouTube.

Další videa


  • DÄ›tskĂ˝ koutek

Copyright © 2017 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.