Rozpis zápasů! Jihostoj zahájí extraligu 4. října v Příbrami

12.9.2017Blanka Popelková Foto: Jan Luxík

Extraliga mužů bude zahájena prvními zápasy v sobotu 30. září, ale první utkání českobudějovických volejbalistů v Příbrami bylo kvůli televiznímu přenosu ČT sport přesunuto na středu 4. října 2017.

Rozpis zápasů! Jihostoj zahájí extraligu 4. října v Příbrami

Aktuální rozpis základní části volejbalové UNIQA extraligy mužů v sezoně 2017/18.  

1. kolo

30. 9. 2017, 18:00   Liberec - Praha   Renčín K, Kostka M.

30. 9. 2017, 18:00   Kladno - Ústí n. L.  Kvarda P., Dušek P.

30. 9. 2017, 19:00   Karlovarsko - Odolena Voda  Rychlík D., Činátl R.

4. 10. 2017, 17:50   Příbram - Č. Budějovice    Přeloženo!

30. 9. 2017, 17:00   Zlín - Brno Kovář V., Spáčil L.

1. 10. 2017, 18:00   Ostrava - Benátky n. J.Trumpeš D., Horký P.

2. kolo

7. 10. 2017, 18:00   Praha - Benátky n. J.   Pecháček L., Bohačík R.

7. 10. 2017, 17:00   Zlín - Ostrava Grabovský Z.,   Kubinec J.

7. 10. 2017, 18:00   Č. Budějovice - Brno   Němeček P., Marschner R.

7. 10. 2017, 18:00   Odolena Voda-Příbram   Gall J., Peloušek J.

7. 10. 2017, 17:00   Ústí n. L. - Karlovarsko   Buchar T., Velinov E.

7. 10. 2017, 18:00   Liberec - Kladno   Hudík M., Dmejchal M.

3. kolo

14. 10. 2017, 18:00   Kladno - Praha   Nedbálek A., Kořenek J.

14. 10. 2017, 18:00   Karlovarsko - Liberec  Fink T., Kvarda P.

14. 10. 2017, 17:00   Příbram - Ústí n. L.   Krtička J., Renčín K.

14. 10. 2017, 17:00   Brno - Odolena Voda   Pecháček L., Kavala T.

14. 10. 2017, 17:00   Ostrava - Č. Budějovice   Kostka M., Peloušek J.

14. 10. 2017, 17:00   Benátky n. J. - Zlín   Grabovský Z., Slezák J.

4. kolo

21. 10. 2017, 18:00   Praha - Zlín   Dmejchal M., Marschner R.

19. 10. 2017, 17:00   Č. Budějovice - Benátky n. J.  Kvarda P., Kořenek J.

21. 10. 2017, 18:00   Odolena Voda - Ostrava   Dušek P., Nedbálek A.

21. 10. 2017, 16:30   Ústí n. L. - Brno   Činátl R., Rychlík D.

21. 10. 2017, 18:00   Liberec - Příbram   Velinov E., Buchar T.

21. 10. 2017, 18:00   Kladno - Karlovarsko   Renčín K., Kostka M.

5. kolo

28. 10. 2017, 18:00   Karlovarsko - Praha  Dušek P., Velinov E.

28. 10. 2017, 17:00   Příbram - Kladno  Rychlík D., Činátl R.

28. 10. 2017, 17:00   Brno - Liberec   Kovář V., Kubinec J.

28. 10. 2017, 17:00   Ostrava - Ústí n. L.  Horký P., Gall J.

28. 10. 2017, 17:00   Benátky n. J. - Odolena Voda   Nedbálek A., Němeček P.

28. 10. 2017, 17:00   Zlín - Č. Budějovice   Krtička J., Hudík M.

6. kolo

4. 11. 2017, 18:00   Praha - Č. Budějovice  Kubinec J., Slezák J.

4. 11. 2017, 18:00   Odolena Voda - Zlín Spáčil L., Grabovský Z.

4. 11. 2017, 17:00   Ústí n. L. - Benátky n. J.  Němeček P., Nedbálek A.

4. 11. 2017, 18:00   Liberec - Ostrava   Kvarda P., Fink T.

4. 11. 2017, 18:00   Kladno - Brno   Gall J., Trumpeš D.

4. 11. 2017, 18:00   Karlovarsko - Příbram  Renčín K., Krtička J.

7. kolo

11. 11. 2017, 17:00   Příbram-Praha   Buchar T., Kovařík J.

11. 11. 2017, 17:00   Brno - Karlovarsko   Slezák J., Pecháček L.

11. 11. 2017, 17:00   Ostrava - Kladno  Trumpeš D., Horký P.

11. 11. 2017, 17:00   Benátky n. J.-Liberec   Kořenek J., Kvarda P.

11. 11. 2017, 17:00   Zlín-Ústí n. L.  Bohačík R., Kavala T.

16. 11. 2017, 18:00   Č. Budějovice - Odolena Voda  Rychlík D., Činátl R.

8. kolo

18. 11. 2017, 18:00   Praha-Odolena Voda   Peloušek J., Kovář V.

18. 11. 2017, 16:30   Ústí n. L. - Č. Budějovice   Buchar T., Krtička J.

18. 11. 2017, 18:00   Liberec - Zlín   Pecháček L., Kavala T.

18. 11. 2017, 18:00   Kladno - Benátky n. J.   Marschner R., Fink T.

18. 11. 2017, 16:00   Karlovarsko - Ostrava   Dmejchal M., Velinov E.

18. 11. 2017, 17:00   Příbram-Brno  Bohačík R., Spáčil L.

9. kolo

25. 11. 2017, 17:00   Brno-Praha  Hudík M., Bohačík R.

25. 11. 2017, 17:00   Ostrava-Příbram   Kovář V., Peloušek J.

25. 11. 2017, 17:00   Benátky n. J. - Karlovarsko   Kostka M., Dmejchal M.

25. 11. 2017, 17:00   Zlín - Kladno  Kubinec J., Slezák J.

25. 11. 2017, 19:00   Liberec - Č. Budějovice  Krtička J., Renčín K.

25. 11. 2017, 18:00   Odolena Voda-Ústí n. L.  Fink T., Kořenek J.

10. kolo

2.  12. 2017, 18:00   Praha - Ústí n. L. Trumpeš D., Gall J.

2.  12. 2017, 18:00   Liberec - Odolena Voda Dušek P., Buchar T.

2.  12. 2017, 18:00   Kladno - Č. Budějovice  Hudík M., Marschner R.

29. 11. 2017, 19:00   Karlovarsko - Zlín  Marschner R., Němeček P.

2.  12. 2017, 17:00   Příbram - Benátky n. J.  Dmejchal M., Kostka M.

2.  12. 2017, 17:00   Brno - Ostrava  Grabovský Z., Spáčil L.

11. kolo

9. 12. 2017, 17:00   Ostrava - Praha  Bohačík R., Trumpeš D.

9. 12. 2017, 17:00   Benátky n. J. - Brno  Kavala T., Slezák J.

9. 12. 2017, 17:00   Zlín - Příbram  Gall J., Grabovský Z.

9. 12. 2017, 18:00   Č. Budějovice - Karlovarsko  Pecháček L., Kovář V.

9. 12. 2017, 18:00   Odolena Voda - Kladno  Spáčil L., Kubinec J.

9. 12. 2017, 17:00   Ústí n. L. - Liberec  Němeček P., Kvarda P.

12. kolo

16. 12. 2017, 18:00   Praha - Liberec  Trumpeš D., Horký P.

14. 12. 2017, 18:00   Ústí n. L. - Kladno  Činátl R., Rychlík D.

16. 12. 2017, 18:00   Odolena Voda - Karlovarsko  Rychlík D., Kořenek J.

16. 12. 2017, 18:00   Č. Budějovice - Příbram  Nedbálek A., Dušek P.

16. 12. 2017, 17:00   Brno - Zlín  Peloušek J., Kavala T.

16. 12. 2017, 17:00   Benátky n. J. - Ostrava  Grabovský Z., Gall J.

13. kolo

28. 12. 2017, 17:00   Benátky n. J. - Praha  Marschner R., Dmejchal M.

28. 12. 2017, 17:00   Ostrava - Zlín  Horký P., Peloušek J.

28. 12. 2017, 17:00   Brno - Č. Budějovice  Dušek P., Nedbálek A.

28. 12. 2017, 18:00   Příbram - Odolena Voda  Velinov E., Němeček P.

28. 12. 2017, 18:00   Karlovarsko - Ústí n. L.  Fink T., Kvarda P.

28. 12. 2017, 18:00   Kladno - Liberec  Renčín K., Krtička J.

14. kolo

6. 1. 2018, 18:00   Praha - Kladno  Peloušek J., Kostka M.

6. 1. 2018, 18:00   Liberec - Karlovarsko  Rychlík D., Kořenek J.

6. 1. 2018, 17:00   Ústí n. L. - Příbram Němeček P., Velinov E.

6. 1. 2018, 18:00   Odolena Voda - Brno  Nedbálek A., Dušek P.

6. 1. 2018, 18:00   Č. Budějovice - Ostrava  Buchar T., Marschner R.

6. 1. 2018, 17:00   Zlín - Benátky n. J.  Kubinec J., Kavala T.

15. kolo

13. 1. 2018, 17:00   Zlín-Praha  Pecháček L., Kovář V.

13. 1. 2018, 17:00   Benátky n. J. - Č. Budějovice  Krtička J., Renčín K.

13. 1. 2018, 18:00   Ostrava - Odolena Voda  Gall J., Trumpeš D.

13. 1. 2018, 17:00   Brno - Ústí n. L.  Grabovský Z., Spáčil L.

13. 1. 2018, 17:00   Příbram - Liberec  Dmejchal M., Horký P.

13. 1. 2018, 18:00   Karlovarsko - Kladno Kostka M., Hudík M.

16. kolo

20. 1. 2018, 18:00   Praha - Karlovarsko  Slezák J., Bohačík R.

20. 1. 2018, 18:00   Kladno - Příbram  Kovář V., Pecháček L.

20. 1. 2018, 18:00   Liberec - Brno  Kvarda P., Fink T.

20. 1. 2018, 17:00   Ústí n. L. - Ostrava  Velinov E., Buchar T.

20. 1. 2018, 18:00   Odolena Voda - Benátky n. J.  Kubinec J., Kavala T.

20. 1. 2018, 18:00   Č. Budějovice - Zlín  Horký P., Hudík M.

17. kolo

27. 1. 2018, 18:00   Č. Budějovice - Praha  Renčín K., Krtička J.

25. 1. 2018, 17:00   Zlín - Odolena Voda  Bohačík R., Spáčil L.

27. 1. 2018, 17:00   Benátky n. J. - Ústí n. L.  Hudík M., Kostka M.

27. 1. 2018, 17:00   Ostrava - Liberec  Horký P., Trumpeš D.

27. 1. 2018, 17:00   Brno - Kladno  Grabovský Z., Peloušek J.

27. 1. 2018, 17:00   Příbram - Karlovarsko  Fink T., Rychlík D.

18. kolo

3. 2. 2018, 18:00   Praha - Příbram  Spáčil L., Slezák J.

3. 2. 2018, 16:00   Karlovarsko - Brno  Marschner R., Němeček P.

3. 2. 2018, 18:00   Kladno - Ostrava  Peloušek J., Gall J.

3. 2. 2018, 18:00   Liberec - Benátky n. J. Pecháček L., Kovář V.

3. 2. 2018, 17:00   Ústí n. L. - Zlín  Kořenek J., Činátl R.

3. 2. 2018, 18:00   Odolena Voda - Č. Budějovice  Kavala T., Bohačík R.

19. kolo

10. 2. 2018, 18:00   Odolena Voda - Praha  Němeček P., Kvarda P.

10. 2. 2018, 18:00   Č. Budějovice - Ústí n. L.  Dušek P., Marschner R.

10. 2. 2018, 17:00   Zlín-Liberec Kubinec J., Dmejchal M.

10. 2. 2018, 17:00   Benátky n. J.-Kladno Kostka M., Renčín K.

10. 2. 2018, 17:00   Ostrava-Karlovarsko  Krtička J., Hudík M.

10. 2. 2018, 17:00   Brno - Příbram  Velinov E., Nedbálek A.

20. kolo

17. 2. 2018, 18:00   Praha - Brno   Slezák J., Grabovský Z.

17. 2. 2018, 17:00   Příbram - Ostrava  Bohačík R., Kubinec J.

17. 2. 2018, 19:00   Karlovarsko-Benátky n. J.  Nedbálek A., Dušek P.

17. 2. 2018, 18:00   Kladno - Zlín  Gall J., Trumpeš D.

17. 2. 2018, 18:00   Č. Budějovice - Liberec Kovář V., Pecháček L.

17. 2. 2018, 17:00   Ústí n. L. - Odolena Voda  Kořenek J., Fink T.

21. kolo

3. 3. 2018, 17:00   Ústí n. L. - Praha  Rychlík D., Buchar T.

3. 3. 2018, 18:00   Odolena Voda - Liberec  Grabovský Z., Slezák J.

3. 3. 2018, 18:00   Č. Budějovice - Kladno Činátl R., Velinov E.

3. 3. 2018, 17:00   Zlín - Karlovarsko   Pecháček L., Horký P.

3. 3. 2018, 17:00   Benátky n. J. - Příbram  Spáčil L., Kavala T.

3. 3. 2018, 17:00   Ostrava - Brno     Renčín K., Krtička J.

22. kolo

10. 3. 2018, 18:00   Praha - Ostrava   Marschner R., Kořenek J.

10. 3. 2018, 17:00   Brno - Benátky n. J.  Kubinec J., Peloušek J.

10. 3. 2018, 17:00   Příbram - Zlín  Kvarda P., Fink T.

10. 3. 2018, 18:00   Karlovarsko - Č. Budějovice    Hudík M., Dmejchal M.

10. 3. 2018, 18:00   Kladno - Odolena Voda     Dušek P., Němeček P.

10. 3. 2018, 18:00   Liberec - Ústí n. L.     Buchar T., Činátl R.




Zdroj: ČVS

 

Tabulka

UNIQA volejbalová extraliga mužů 2017/18

1. České Budějovice
2. Liberec
3. Kladno
4. Karlovarsko
5. Ostrava
6. Zlín
7. Příbram
8. Brno
9. Ústí nad Labem
10. Praha
11. Benátky nad Jiz.
12. Odolena Voda

Zápasy

8.kolo SK Volejbal Ústí nad Labem VK České Budějovice so 18.11. - 16:30


9.kolo VK Dukla Liberec VK České Budějovice po 27.11. - 20:00


Další zápasy

Video.

Youtube    Sledujte nás na YouTube.

Další videa


  • DÄ›tskĂ˝ koutek

Copyright © 2017 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.