Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

2.7.Předkupní právo pro stávající permanentkáře platí do 15. červenceKlubTradičně se obracíme na naše stávající držitele permanentek, kterým dáváme možnost předkupního práva pro permanentní vstupenku na zápasy VK Jihostroj České Budějovice. Vzhledem k tomu, že fanoušci přišli vinou koronaviru o vrchol poslední sezony a byli ochuzeni o zážitky z play-off UNIQA extraligy, nabízíme našim nejvěrnějším příznivcům permanentku pro sezonu 2020/21 se slevou.
26.6.Trenérské soustředění VK České Budějovice aneb jak sjednotit 10 volejbalových názorů Vojtěch Zach VK České Budějovice má 10 chlapeckých (mužských) družstev. Představte si kaskádu od přípravky až po A mužstvo a všichni trenéři by měli mít vlastně stejný nebo hodně podobný názor na volejbal. To je samozřejmě utopie a není tomu tak, takže každý rok já (Vojtěch Zach) jako šéftrenér mládeže pořádám takzvané „Trenérské soustředění“, které má za úkol vysvětlit si, co má jaké družstvo v celé kaskádě za úkol ve všech volejbalových oblastech (podání, příjem, útok, pole, blok, náhra atd.).
24.6.Spolupráce s CB Auto a.s. pokračuje. Připravena je nabídka operativního leasingu pro fanouškyKlubJsme rádi, že nás i příští sezonou provezou vozy od CB Auto a.s., moc si spolupráce vážíme. A právě tento náš výjimečný partner si pro vás připravil speciální nabídku operativního leasingu na VW Golf a Passat.
14.6.Do Evropy snad už patříme, říká kouč DvořákKlubRené Dvořák působí jako kouč budějovických volejbalistů už čtvrtou sezonu. Těší ho, že má všechny posty zdvojené, a rád by přivedl ještě jednoho smečaře.
4.6.Volejbalové léto 2020 plně OBSAZENO KlubVážení sportovní přátelé, děkujeme za váš zájem o Volejbalové léto s VK České Budějovice, ale všechny termíny jsou již plně obsazeny.
31.5.Mladý odchovanec Šulista dalším členem A-týmuKlubJeště na dvě jména čekají fanoušci českobudějovického Jihostroje. A to konkrétně na jména hráčů, kteří doplní dva volné smečařské posty v kádru Jihočechů pro nadcházející sezonu 2020/2021. Jedním z nich je Daniel Šulista. Mladý odchovanec našeho klubu, který dostal od trenérů A-týmu důvěru a z juniorského týmu přechází do velkého volejbalu k A-týmu Jihostroje České Budějovice.
19.5.Nejvíce bodující hráč Bundesligy míří na jih Čech KlubPost univerzála bude v příští sezoně v kádru Jihostroje nabitý. Hlavní údernou silou, která doplní tandem s Filipem Rejlkem, bude kanadský reprezentant a v loňské sezoně nejvíce bodující hráč německé 1. Bundesligy Casey Adam Schouten. Kanaďana s holandským pasem, který bude v příští sezoně hájit naše barvy, jsme krátce vyzpovídali.
11.5.Filip Rejlek v příští sezoně v dresu JihostrojeKlubJeho kariéra je nabitá úspěchy. Je volejbalovým mistrem Česka i Francie, v brazilské lize patřil k nejlepším hráčům, prošel sedmi zahraničními týmy. Další úspěchy bude moci Filip Rejlek sbírat od nové sezony v dresu Jihostroje České Budějovice.
7.5.Mládež se vrací k tréninkům KlubV pondělí 11. 5. 2020 Volejbalový klub České Budějovice obnovuje svoji tréninkovou činnost v oblasti mládeže. Tréninky budou probíhat většinou v jarním režimu (to znamená na venkovních sportovištích). Časy a místa tréninků se hráči a rodiče dozví od trenérů jednotlivých družstev.
3.5.Čtveřice hráčů už v příští sezoně za Jihostroj nenastoupí KlubPřestupové období se rozjelo na plné obrátky. A změny se nevyhnou ani našemu klubu. V příští sezoně nebudou barvy Jihostroje hájit hned čtyři hráči z aktuálního kádru.
30.4.Trenér Skolka: MySASY přinesl realizačnímu týmu spoustu potřebných informacíKlubI když skončila předčasně, byla sezona 2019/2020 pro A-tým Jihostroje velmi fyzicky náročná. Převážně v zimním období střídaly extraligová utkání zápasy prestižní Ligy mistrů, letecké přesuny, náročné tréninky a celé to vyvrcholilo finálovým turnajem Českého poháru. Na všechny vrcholné okamžiky sezony ale byli českobudějovičtí hráči velmi dobře připraveni. A to díky i pomocníkovi od MySASY
25.4.Nahrávač De Amo v Budějovicích zůstává KlubLepšího nahrávače v české volejbalové extralize, i kdybyste se rozkrájeli, nenajdete. Nebo jen velmi těžko... Kdyby to jen trochu šlo, určitě by po něm sáhli trenéři české reprezentace. Jenomže to z pochopitelných důvodů nepřipadá v úvahu. Proč? Protože je Španěl.
24.4.Spojili jsme síly s Nadací Jihočeské naděje a rozvážíme nákupy pro seniory KlubVolejbalovou sezonu u nás vystřídala ta nakupovací. Spojili jsme síly s Nadací Jihočeské naděje a každý den rozvážíme nákupy seniorům a ohroženým skupinám. Díky CB Auto a.s. za to, že máme čím vozit a všem klukům za ochotu.
23.4.Jan Diviš: Byli jsme horkým favoritem na titulKlubUž více než měsíc jsme bohužel bez volejbalu. Pro nás dobře rozjetá sezona je u konce. Za normálních okolností bychom nyní bojovali v play off. Ale teď naši hráči alespoň trénují v domácích podmínkách. Chod klubu jde ale dál a vedení se pomalu připravuje na následující extraligovou sezonu. Využili jsme tedy současného stavu a zeptali se prezidenta Jihostroje Jana Diviše na pár otázek.
11.4.Hráči jako kurýři ochranných štítů KlubVolejbalový život v našem klubu díky virové pandemii bohužel nečekaně utichl. Hráči A-týmu se předčasně rozjeli na "dovolené". Atraktivní zápasy play-off jsou zrušeny. Veškeré mládežnické týmy jsou bez tréninků a soutěží. Pro každého z nás je aktuální situace složitá, ale pro některé, je přeci jen trochu složitější. A proto jsme se i my jako klub rozhodli aspoň trochu pomoci.
9.4.Udržujte se s námi v kondici. Seriál tréninkových videí pokračujeKlubI dál pokračujeme s naším tréninkovým seriálem. Každé pondělí, středu a pátek si můžete vyzkoušet nové volejbalové cviky, které zvládnete i doma. Naši trenéři mládeže vám pak ukazují cvičení na kondici a na zlepšení techniky.
4.4.Věděli jste, že máme v týmu i malíře? V dalším díle Křápovin vám ho představímeKlubKřápa vám ještě před vypuknutím aktuální virové situace stihl natočit další díl Křápovin. Tentokrát vám v něj představí malíře našeho A-týmu. Kdo je to?
1.4.Další titul a vyhlídky do příští sezony KlubLoni slavili budějovičtí volejbalisté desátý český extraligový titul, ale možnost obhajoby jim zhatila pandemie koronaviru, kvůli které byl tento ročník předčasně ukončen. Jihostroj se s hráči dohodl na kompenzaci zhruba ve výši dvou platů a stojí před otázkou, v jakém rozsahu plánovat budoucnost.
24.3.Startujeme seriál tréninkových videíKlubVětšina z nás zůstala v aktuální situaci bez svých pravidelných pohybových aktivit, tréninků nebo kroužků. Rozhodli jsme se vám aspoň trochu v aktuální situaci vyjít vstříc a připravit seriál cvičení, cviků a tipů, jak zůstat i v trochu provizorních podmínkách stále ve "volejbalové" formě.
16.3.Všechny volejbalové soutěže byly ukončeny!KlubVážení fanoušci a přátelé našeho klubu, bohužel došlo na nejhorší. Vzhledem k aktuální virové situaci v České Republice a nařízení vlády ČR rozhodla Správní rada ČVS o ukončení všech soutěží pod hlavičkou Českého volejbalového svazu. Rada dnes definitivně rozhodla o tom, že ukončuje všechny soutěže volejbalu pro soutěžní období 2019/2020 řízených STK ČVS. Nebudou vyhlášeni mistři ČR a pořadí v jednotlivých soutěžích ke dni ukončení je i pořadím konečným.
13.3.Hráči navštívili žáky na ZŠ O.NedbalaKlubJeště než došlo k uzavření škol, navštívili naši hráči žáky na ZŠ O. Nedbala. Jedná se o každoroční setkání, kdy hráči předvedou dětem něco ze svého umění, společně si zaběhají a zahrají volejbal. Na závěr celé akce proběhla autogramiáda a společné focení.
12.3.Všechny tréninky mládeže do odvolání zrušeny KlubNa základě rozhodnutí vlády ČR ze dne 12. 3. 2020 (vyhlášení nouzového stavu) a s tím souvisejícího rozhodnutí CVS o přerušení všech volejbalových soutěží v ČR, jsme od 13. 3. 2020 až do odvolání nuceni zrušit veškeré tréninky všech týmů sekce mládež, jakož i prvoligových týmů mužů a žen VK České Budějovice. O dalších krocích budeme průběžné informovat.  Děkujeme za pochopení a věříme v brzké zlepšení situace. 
10.3.Poslední kolo extraligy bez diváků. Turnaje mládeže odloženy. KlubVážení fanoušci, rodiče, spolupracovníci a přátelé našeho klubu, náš klub respektuje nařízení vedení ČVS a rozhodnutí Bezpečnostní rady státu, které zní:
10.3.Volejbál 2020 je za námi KlubDalší ročník tradičního volejbalového plesu je za námi. Bylo to jako každý rok parádní a děkujeme všem, kteří se přišli bavit s námi.
7.3.Tři důležité body proti LiberciKlubPřestávku zápasu okořenila připomínka 20. výročí 1. mistrovského titulu Českých Budějovic. V sezoně 1999/2020 porazily ve finále právě Duklu Liberec a zahájily úspěšnou éru budějovického volejbalu. Na palubovku byli pozváni členové „zlaté“ sestavy, kteří se dočkali velkého potlesku od naplněné Sportovní haly. Chyběli pouze manažer Karlovarska Ondřej Hudeček a trenér Milan Žák, který vše „pozoroval“ z volejbalového nebe.
5.3.Nová fanouškovská trička, která budou i pomáhatKlubPřipravte se s námi na PLAY OFF a pojďte s námi všichni do červené. Od dnešního dne si můžete v našem fanshopu kupovat nová fanouškovská trička a zahalit tak tribuny do červené barvy.
3.3.Při sobotním zápase proti Dukle Liberec budeme slavit výročíKlubPoslední domácí zápas základní části UNIQA extraligy je tady! V sobotu 7. 3. 2020 nastoupíme netradičně od 16 hodin proti Dukle Liberec. Při zápase oslavíme jedno krásné výročí!
1.3.Zveme vás na VOLEJBÁL 2020KlubZveme vás na letošní volejbalový ples "VOLEJBÁL 2020". Přijďte poznat hráče i jinak, než jen v dresu a keckách. Slibujeme opravdu netradiční taneční zážitky.
29.2.V repríze finále Českého poháru opět vítězně proti Kladnu KlubTýden po odehrání Final Four Českého poháru se znovu potkávají týmy, které proti sobě nastoupily ve finále. Jihočeši si trochu stěžovali na únavu po oslavách, v dresu Kladna znovu naskočil do hry po zranění Vladimír Sobotka.
25.2.Přijďte podpořit i budoucí hvězdy JihostrojeKlubVK České Budějovice to není jen A-tým mužů, aktuální vítěz Českého poháru, ale i velké množství mládežnických týmů chlapců i dívek. A právě dorostenci našeho klubu budou o víkendu bojovat o důležité body v předposledním turnaji Extraligy kadetů. Přijďte naše dorostence podpořit a vytvořit jim aspoň z části tak skvělou atmosféru, jakou umíte udělat u zápasů našeho A-týmu.
 

Další zápas

19.09.2020 17:00
 

Fatra Zlín - České Budějovice








VSTUPENKY online

Fanshop

Chci dostávat novinky

Copyright © 2020 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.