Další novinka pro letošní sezonu. Značka A-týmu.

27.09.2019Klub

​Pro letošní sezonu přicházíme s novou značkou pro A-tým Jihostroje. Použitím loga "JS VOLLEY", které se bude objevovat v různých formách ve spojení s naší vlajkovou lodí, extraligovým týmem mužů. Chceme vytvořit jeho vlastní specifický „podpis“, který bude atraktivní, jednodušší a lépe použitelný než stávající obecné klubové logo.

Další novinka pro letošní sezonu. Značka A-týmu.

To samozřejmě bude fungovat dál – náš klub není zdaleka pouze o extraligovém áčku. "Písmena "JS" v novém logu jsme si vypůjčili z loga našeho titulárního partnera, společnosti Jihostroj Velešín. Použití mezinárodního zkráceného názvu pro náš sport – VOLLEY neznamená, že bychom snad přestali být patrioty, nicméně rádi bychom se stali evropským klubem. Moc bych si přál, abychom do volejbalové Evropy úspěšně vstoupili už v letošním ročníku Ligy Mistrů. V neposlední řadě doufám, že novou značku ocení i naši fanoušci u sortimentu našeho fanshopu, který pro ně chystáme." vysvětlil plány se značkou manažer klubu Robert Mifka. 

 

Další zápas

V této sezóně nebyly nalezeny žádné zápasy.
VSTUPENKY online

Fanshop

Chci dostávat novinky

Copyright © 2020 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.