Při sobotním zápase proti Dukle Liberec budeme slavit výročí

03.03.2020Klub

Poslední domácí zápas základní části UNIQA extraligy je tady! V sobotu 7. 3. 2020 nastoupíme netradičně od 16 hodin proti Dukle Liberec. Při zápase oslavíme jedno krásné výročí!

Při sobotním zápase proti Dukle Liberec budeme slavit výročí

Bude to přesně 20 let od zisku prvního mistrovského titulu, který jsme v sezoně 1999/2000 vybojovali ve finále právě proti Dukle Liberec. 
Na tento speciální zápas jsme pozvali všechny členy z bývalé "zlaté" dvanáctky a věříme, že se vám ukáže velká většina z nich.

Vstupenky na zápas můžete kupovat už teď online na www.cbsystem.cz

Navíc jsme se rozhodli podpořit aktivitu Sportovci ženám v nouzi. Snahou této aktivity je poprvé v historii českého sportu spojit týmy i jednotlivce různých sportovních odvětví ve snaze podpořiti finanční sbírkou ty, kteří pomoc potřebují. V tomto případě pomáháme ženám, které jsou většinou ne vlastní vinou v obtížné životní situaci, mají akutní i dlouhodobé vážné problémy a mají vůli je řešit.

Sbírku můžete podpořit nákupem nového fanouškovského trika z našeho fanshopu nebo zasláním DMS. Veškeré informace najdete během pár dní na našem webu nebo od komentátora zápasu přímo při utkání. 

 

Další zápas

19.09.2020 17:00
 

Fatra Zlín - České Budějovice
VSTUPENKY online

Fanshop

Chci dostávat novinky

Copyright © 2020 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.