Nová fanouškovská trička, která budou i pomáhat

05.03.2020Klub

Připravte se s námi na PLAY OFF a pojďte s námi všichni do červené. Od dnešního dne si můžete v našem fanshopu kupovat nová fanouškovská trička a zahalit tak tribuny do červené barvy.

Nová fanouškovská trička, která budou i pomáhat

Pánská a dámská trička koupíte za 199 Kč a dětská za 179 Kč

Koupit je můžete v našem fanshop stánku u hlavního vchodu při domácích zápasech, na facebooku, v prodejně Věci na fotbal na Borku u Českých Budějovic nebo si je můžete objednat na emailu marketing@volejbalcb.cz a v sobotu při zápase s Libercem si je vyzvednout.

Nová fanouškovská trička budou i pomáhat. Rozhodli jsme se podpořit aktivitu Sportovci ženám v nouzi. Snahou této aktivity je poprvé v historii českého sportu spojit týmy i jednotlivce různých sportovních odvětví ve snaze podpořiti finanční sbírkou ty, kteří pomoc potřebují. V tomto případě pomáháme ženám, které jsou většinou ne vlastní vinou v obtížné životní situaci, mají akutní i dlouhodobé vážné problémy a mají vůli je řešit. 
Veškerý zisk z prodeje nových triček, která se prodají od dnešního dne do sobotního zápasu, půjde na podporu sbírky. Tu můžete podpořit i zasláním DMS ve tvaru:

DMS POMOCKOSEM 30 nebo DMS POMOCKOSEM 60 nebo DMS POMOCKOSEM 90 poslaná na číslo 87 777

Komu je pomoc určena?

Ženám, klientkám poraden ONŽ a často matkám samoživitelkám, které potřebují sociální a materiální pomoc nebo psychickou podporu. Podpora v rámci akce Sportovci ženám v nouzi je cílena na ženy, které se samy snaží svoje vážné problémy řešit a kterým by jednorázová nebo opakovaná finanční pomoc pomohla jejich potíže odstranit nebo situaci stabilizovat. 

Více na: www.kazdykospomaha.cz

 

Další zápas

19.09.2020 17:00
 

Fatra Zlín - České Budějovice
VSTUPENKY online

Fanshop

Chci dostávat novinky

Copyright © 2020 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.