Poslední kolo extraligy bez diváků. Turnaje mládeže odloženy.

10.03.2020Klub

Vážení fanoušci, rodiče, spolupracovníci a přátelé našeho klubu, náš klub respektuje nařízení vedení ČVS a rozhodnutí Bezpečnostní rady státu, které zní:

Poslední kolo extraligy bez diváků. Turnaje mládeže odloženy.

Na základě rozhodnutí a vyhlášení státních orgánů České republiky ze dne 10. 3. 2020, týkající se opatření vedoucí k ochraně obyvatelstva a prevenci nebezpečí vzniku a rozšíření onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem SARS-CoV-2, rozhodlo vedení ČVS s účinností od 10. 3. 2020 od 18:00 hodin a to následovně:

  • Všechny soutěže ČVS budou probíhat bez účasti diváků, či jiné veřejnosti.
  • V soutěžích je nutné zajistit časovou návaznost tak, aby nedošlo k souběhu utkání více než 4 družstev na jednom sportovišti.
  • Všechny turnaje mládeže (mistrovské a nemistrovské soutěže ČVS) hrané formou turnajů za účasti více než 4 účastníků se odkládají na dobu neurčitou, případně do dalšího rozhodnutí ČVS.

V současné chvíli to pro náš klub znamená, že A-tým odehraje poslední kolo UNIQA extraligy tuto sobotu 14. 3. 2020 na palubovce VK ČEZ Karlovarska bez přítomnosti diváků. Po dohodě s ostatními extraligovými kluby tak proběhnout všechna závěrečná extraligová kola. Další průběh soutěže a podoba zápasů vyřazovací části  PLAY OFF se bude teprve projednávat. 

Turnaje mládeže hrané formou turnajů za účasti více než 4 účastníků se odkládají. Tréninky našich mládežnických týmů zatím budou probíhat bez omezení. 
V případě dotazů nebo nejasností ohledně opatření u mládežnických týmů prosím kontaktujte šéftrenéra mládeže p. Vojtěcha Zacha - 605 273 044. 

Děkujeme za pochopení. 

 

Další zápas

19.09.2020 17:00
 

Fatra Zlín - České Budějovice
VSTUPENKY online

Fanshop

Chci dostávat novinky

Copyright © 2020 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.