Čtveřice hráčů už v příští sezoně za Jihostroj nenastoupí

03.05.2020Klub

Přestupové období se rozjelo na plné obrátky. A změny se nevyhnou ani našemu klubu. V příští sezoně nebudou barvy Jihostroje hájit hned čtyři hráči z aktuálního kádru.

Čtveřice hráčů už v příští sezoně za Jihostroj nenastoupí

Někteří hráči zanechali v našem klubu opravdu velkou stopu a jedním z nich je Tomáš Fila.
Oblékal dres Jihostroje dlouhých 11 sezon a stojí tak za velkým množstvím našich úspěchů. Mrzí nás, že se v téhle blbé době nemůžeme s Tomášem sportovně rozloučit tak, jak by si zasloužil. Před narvanou halou těch nejlepších fanoušků. Ale věříme, že mu to brzy vynahradíme.

Mistr ČR a dvakrát vítěz Českého poháru. To není špatná bilance za nedokončené tři sezony. Je to bilance Filipa Křesťana, který už v příští sezoně také bohužel nebude hájit naše barvy. Filipa budeme od příští sezony vídat v dresu Kladna. 

Jiný dres bude v příští sezoně bohužel oblékat i Marek Šotola, který zamíří do Francie. "Komín" u nás dokázal, že ho čeká velká budoucnost a my věříme, že o něm ještě uslyšíme. Držíme palce. 

Posledním bojovníkem, který náš klub letos opouští, je Martin Mechkarov. Ten sice strávil na jihu pouze jeden rok, ale i tak určitě zanechal skvělou stopu.

Chtěli bychom všem moc poděkovat! A přejeme hodně úspěchů v budoucí kariéře. 

 

Další zápas

24.09.2020 17:00
 

Fatra Zlín - České Budějovice
VSTUPENKY online

Fanshop

Chci dostávat novinky

Copyright © 2020 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.