Kadeti na víkendovém turnaji uspěli, ale nezářili

23.10.2012Vojtěch Zach

V termínu 20 a 21.10.2012 se uskutečnil v Českých Budějovicích první kvalifikační turnaj kadetů. Celkem se v rámci kadetské soutěže uskuteční 5 turnajů, z toho 2 kvalifikační (na podzim). Kvalifikační skupiny se skládají ze šesti týmů a z této skupiny postupují 3 nejlepší do finálové skupiny. Ve finálové skupině se týmy utkají ve třech turnajích o mistrovský titul.

Kadeti na víkendovém turnaji uspěli, ale nezářili

Na prvním turnaji se představila tato družstva: České Budějovice (domácí), Ervěnice, Prosek-Praha, ČZU Praha, Ústí nad Labem, Příbram.

Turnaj probíhal ve sportovní hale v Českých Budějovicích zároveň s extraligou kadetek a juniorek naší dámské části Madety. Naši kadeti ve složení Hornát Vojtěch, Novák Petr, Tibitanzl Martin, Dilinger Martin, Král Tomáš, Kraffer Jiří, Lopata Ondřej, Sompek Jakub, Moc Patrik, Brůha Ondřej, Čtvrtník Adam, Pitzmos Vít a pod vedením Stanislava Pochopa a Vojtěcha Zacha prohráli dva zápasy z pěti hraných.

V ostatních utkáních dosáhli vítězství a zajistili si tak „slušnou“ pozici pro příští turnajové klání v Příbrami, kde se bude rozhodovat o postupujících do finálových bojů.

Hodnocení trenéra: Na turnaji se projevili jak přednosti týmu, tak jeho slabiny. Mezi pozitivní skutečnosti se řadí například výkon Martina Dilingera (blokař) spolu s opravdu velmi mladičkým (Krumlovským) Petrem Novákem (smečař). Stabilním a tmelícím prvkem celé sestavy byl Jirka Kraffer, který si svoji výkonnost udržel po celý turnaj. Zklamáním pro mne jako trenéra byl přístup některých hráčů k nedělním zápasům, což se musí změnit. Také přihrávka nebyla na takové úrovni, jakou jsem si představoval a to beru jako podmět do tréninku, kde se na tuto činnost již dlouhodobě zaměřujeme a vidím, že musíme v tomto trendu pokračovat. Vidím v naší hře objevující se pozitivní prvky, jež jsou přenášeny z tréninku do hry a věřím, že nastolený trend potvrdí můj dojem stoupající výkonnosti a naše hra spolu půjde turnaj od turnaje výrazně nahoru.

 

Další zápas

19.09.2020 17:00
 

Fatra Zlín - České Budějovice
VSTUPENKY online

Fanshop

Chci dostávat novinky

Copyright © 2020 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.