Jihostroj čeká zkouška dospělosti, zkoušejícími Ostrava a Budva

26.10.2012Vojtěch Zach

Tento týden se Jihostroj poprvé představil v letošním ročníku ligy mistrů a to na kolbišti berlínském. Německý mistr sic nervózní, nicméně stále německý mistr, se po prvním setu dostal do tempa a ač Budějovičtí bojovali, stále tomu něco chybělo. Pravdou je, že to byla pouze první bitva a válka je teprve v počátku, věřme proto v budoucí vítězné bitvy a těšme se na ně.

Jihostroj čeká zkouška dospělosti, zkoušejícími Ostrava a Budva

Prohraný zápas vždycky bolí! Ale právě to zklamání a ta bolest nás motivuje ke zlepšení a tak věřte, že sice smutní, ale stále naši hrdinové z Jihostroje se dnes připravovali na zítřejší zápas s Ostravou se vší precizností a profesionalitou jihočeskému klubu vlastní.

Hodinová příprava spolu s jeden a půl hodinovým tréninkem byl po probděné noci, obdivuhodný výkon i pro takové borce jako jsou ti naši.

Hráči Jihostroje se v sobotu utkají se zarputilou Ostravou. Poprvé se tak představí lačnému domácímu publiku.

Hned v úterý je čeká zápas z nejtěžších, kdy naši hráči musí vynést všechny své trumfy a využít všech svých schopností, k překonání neznámého protivníka z Černé Hory.

Přijďte povzbudit všechny naše hrdiny. Věříme, že již tuto sobotu zdolají těžkého protivníka z Ostravy a poté přinesou našemu městu první letošní vítězství v soutěži nejprestižnější.

Zápas s Budvou je naplánován na úterý 30.10. od 18:00.

Vaše ruce i hlasivky se budou počítat!

 

Další zápas

19.09.2020 17:00
 

Fatra Zlín - České Budějovice
VSTUPENKY online

Fanshop

Chci dostávat novinky

Copyright © 2020 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.