Zápas Jihostroje proti Budvě rozžhaví zmrzlé Budějovice

29.10.2012Libor Matoušek

Mužstva Jihostroje a Budvy se v úterý utkají ve volejbalové Champions League o šanci na postup ze skupiny.

Zápas Jihostroje proti Budvě rozžhaví zmrzlé Budějovice

Budva, je složená převážně z Černohorských hráčů a doplněná třemi „cizinci“, dva Srbové (nahrávač a smečař) a univerzál z Estonska. Tito tři rádoby cizinci jsou hlavní osou týmu, jež se zítra pokusí vzdorovat hráčům Jihostroje.

Trenér soupeře Sinisa Reljic sledoval záznam hry Jihostroje v Berlíně a ví, že zápas s Jihostrojem je velmi důležitý pro vývoj skupiny a může hodně napovědět o druhém postupujícím: "Utkání jsme viděli a vzali si z něho něco pro sebe. Jinak Berlínská hala vypadala velmi útulně a atmosféra v hale byla bouřlivá. Vítězství Berlínských bych přisuzoval větší preciznosti jejich hry. Po opadnutí nervozity v prvním setu se stali lepším týmem. Za favorita skupiny však považuji ruský tým Novosibirsku."

Budějovický volejbalový tábor hlásí plnou připravenost a stoupající formu všech hráčů. Domácí plná hala jim jistě pomůže k heroickému výkonu, který by měl vidět každý, kdo chce zažít něco nevšedního.

Bojovnou atmosféru v kabině potvrzuje i blokař Vladimír Sobotka: "Nálada v kabině je dobrá, na tréninku je vidět zdravá agresivita, která se nám bude v úterý hodit. Těžko se odhaduje kvalita soupeře podle videií ze zápasu, které máme k dispozici. Každopádně by to měl být pro nás hratelnější soupeř než Berlín a proto bychom měli využít domácího prostředí a uhrát co nejlepší výsledek, protože budeme v konečném zúčtování potřebovat každý bod, popřípadě set."

Volejbalový Jihostroj Heroes zvou všechny příznivce a fanoušky volejbalu na důležité klání jež se uskuteční již toto úterý - 30.10.2012 ve všesportovní hale v Českých Budějovicích od 18:00.

 

Další zápas

19.09.2020 17:00
 

Fatra Zlín - České Budějovice
VSTUPENKY online

Fanshop

Chci dostávat novinky

Copyright © 2020 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.