Hráči A týmu podpoří svými kníry projekt Movember

02.11.2012Pavel Kacerovský

Hráči Jihostroje se jako první profesionální sportovci z jihu Čech zapojili do projektu k podpoře boje proti rakovině prostaty. V průběhu celého listopadu si budou pod nosem pěstovat kníry, aby upozornili na tento citlivý mužský problém.

Hráči A týmu podpoří svými kníry projekt Movember

S tímto nápadem přišel českobudějovický celek jako první v Uniqa extralize ve volejbalu. „Kabina se jednohlasně shodla, že se do projektu Movember připojíme. Hráčům nedělá knírek žádný problém, v play off se neholí třeba měsíc a půl,“ hlásí trenér mistrovského týmu Jan Svoboda.

Společně se svým kolegou Stanislavem Pochopem přitom nebudou výjimkami a během celého listopadu své tváře rovněž propůjčí této smysluplné akci. „I když budeme vypadat všichni blbě, máme stejná pravidla, jako kluci,“ směje se bývalý reprezentační kouč, jenž nyní vede mistrovský Jihostroj.

Co na tom, že muži zpod vysoké sítě nebude zdobit jejich obvyklá visáž. Heslo letošního Movemberu totiž zní „Nebuď sketa. Buď za idiota!“

 

Další zápas

19.09.2020 17:00
 

Fatra Zlín - České Budějovice
VSTUPENKY online

Fanshop

Chci dostávat novinky

Copyright © 2020 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.