Přijď na volejbal s knírem, získej dárky a bav se volejbalem

08.11.2012Libor Matoušek

Volejbalový klub Jihostroj připravil pro své fanoušky na nejbližší domácí utkání proti Aeru Odolena Voda speciální akci. Klub na svých internetových stránkách informoval o svém zapojení do projektu Movember, který celosvětově podporuje boj proti rakovině prostaty.

Přijď na volejbal s knírem, získej dárky a bav se volejbalem

Muži i ženy po celém světě vyjadřují podporuju tomuto projektu tím, že si nechají pod nosem narůst knír. U žen se tedy většinou jedná o knír nalepovací.

Fanoušci, fanynky a i ti nejmenší, kteří přijdou na sobotní utkání s knírem – vypěstovaným, nalepeným, či namalovaným obdrží od klubu zdarma klubovou ročenku, propisku a od internetového obchodu www.levneelektro.cz voucher na slevu do jejich kamenné prodejny.

“U mužů, kterým je více než 18, budeme akceptovat pouze přírodní knír. Respektive chmýří, které jim stihne narůst. Heslem letošní kampaně je totiž: Nebuď sketa, buď za idiota”, dodává šéftrenér mládeže Vojtěch Zach. Toho už také zdobí luxusní knír.

Každý příchozí knírač bude hned po příchodu do haly zvěčněn klubovým fotografem. Fotografie fanoušků se následně smíchají s fotografiemi samotných hráčů. Tím vznikne unikátní galerie fotografií, kterou klub následně publikuje v podobě velkého plakátu.

 

Další zápas

19.09.2020 17:00
 

Fatra Zlín - České Budějovice
VSTUPENKY online

Fanshop

Chci dostávat novinky

Copyright © 2020 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.