Zlínska mrazivá příprava na Novosibirsk

16.11.2012Vojtěch Zach

Volejbalový zápas ve Zlíně mi vždy připomněl, co je to zima. Zlínský volejbalový hangár, který stojí již pěknou řádku let, bez nějaké zásadnější rekonstrukce, má mrazivé podnebí a od házenkářů ulepenou palubovku.

Zlínska mrazivá příprava na Novosibirsk

K tomu se přidává dezorientace z opravdu velkého prostoru, který tento hangár poskytuje. K tomu se přidává nepříjemný soupeř, který jako domácí družstvo vždy dokáže potrápit svým výkonem.

Sečteno a podtrženo zlínský zájezd nikdy nebyl úplně příjemnou záležitostí, nicméně zítřejší zápas se jeví jako vhodná zkouška na zimu v Novosibirsku.

Kádr Jihostroje bude bohužel postrádat Petera Pláteníka (zranění zad) a to i v nadcházejícím sibiřském dobrodružství. Jinak jsou všichni borci připraveni sbírat další ligové body.

Zlín vyhověl českobudějovickému celku a tak se bude zápas odehrávat s míči Mikasa, za což Zlínu patří díky a věřím, že Jihostroji to pomůže v nadcházejícím souboji s Novosibirskem.

Zlínský kádr proti loňské sezóně prošel omlazením a ze zkušených borců zůstali tři mušketýři smečař Čajan, univerzál Kostoláni a libero Obdržálek, kteří vedou partu mladíků v boji o příčky nejvyšší.

"Proti Jihostroji budeme v podstatě ve stejné pozici jako byli oni proti Novosibirsku“ prognózuje Miroslav Čajan, který strávil pod Černou věží pět let a získal 4 mistrovské tituly. Zlín má zatím bilanci, dvě výhry, dvě prohry a okupuje střed tabulky.

Zápas začíná v 17:00 a bude vysílán na internetovém TV-COMu. Nejaktuálnější zprávy můžete sledovat na Facebooku Jihostroje a posléze na internetovém portálu Budějcká Drbna a samozřejmě na vašem oblíbeném webu www.volejbalcb.cz

 

Další zápas

19.09.2020 17:00
 

Fatra Zlín - České Budějovice
VSTUPENKY online

Fanshop

Chci dostávat novinky

Copyright © 2020 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.