O víkendu se na českobudějovické radnici oženil Filip Hoch

27.05.2018Blanka Popelková

V sobotu odpoledne si na českobudějovické radnici řekli své ANO novomanželé Filip a Daniela Hochovi.

O víkendu se na českobudějovické radnici oženil Filip Hoch


Víkendové setkání hráčů Jihostroje neproběhlo ve sportovní oděvu v hale, ale ve slavnostním obleku na českobudějovické radnici, kde se ženil masér Filip Hoch.  Volejbalová legenda českobudějovického klubu v sobotu ráno všechny mile překvapila, když nečekaně oznámila: “Přátelé a kamarádi, jelikož se za 4. místo na budějovickou radnici nezve, beru letošní návštěvu tamní obřadní síně do vlastních rukou.”

Krátce před jednou hodinou odpolední se jádro týmu i s manželkami a dětmi, v čele s dvoumetrovým kapitánem Radkem Machem, sešlo na schodišti u obřadní síně. A nechyběl ani maskot klubu BERRY. 

Po obřadu u vchodu do radnice roztáhli Filip Křesťan s Radkem Machem volejbalovou síť, přes kterou musel ženich svoji nevěstu přenést. A Filip Hoch jako vždy vše zvládl na jedničku. Odměnil ho Tomáš Fila, jenž otevřel láhev šampaňského a všichni společně si vychutnali slavnostní přípitek na zdraví novomanželů. Následovalo nezapomenutelné focení s volejbalovou sítí u Samsonovy kašny na českobudějovickém náměstí.


Volejbalový klub Jihostroj České Budějovice přeje novomanželům hodně štěstí na společné cestě životem. 


 

Další zápas

17.11.2018 18:00
 

České Budějovice - Brno
Vstupenky online

Fanshop

Chci dostávat novinky

Copyright © 2018 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.