Z Ostravy vezeme 3 body

06.11.2018Klub

Před kamerami České televize naši hráči nezaváhali a dovezli z Ostravy plný počet bodů. Hráčem utkání byl vyhlášen Peter Ondrovič.

Z Ostravy vezeme 3 body

VK Ostrava – VK Jihostroj České Budějovice   1:3 (-22, 17, -12, -20)

Ze začátku utkání se hráči Jihostroje nemohli trefit do servisu a díky častým chybám umožnili domácímu týmu se ujmout vedení. To však netrvalo dlouho a do koncovky úvodní sady vstoupili hosté již s bodovým náskokem a dotáhli první set do vítězného konce.

I druhý set začal vyrovnaně.  Hráči Jihostroje ale vypadli z rytmu a domácí se ujali výrazného vedení 20:13. Trenér Jihočechů René Dvořák vystřídal většinu sestavy, ale ani nováčci na hřišti nedokázali stav utkání obrátit a zápas se tak vyrovnal na 1:1 na sety.

Jihočeši se výrazně zlepšili na příjmu a začátkem třetího setu doslova trhali obranu hostů. Utekli domácím až na rozdíl deseti bodů na stav 16:6. Výrazné vedení udrželi až do konce setu a deklasovali domácí 25:12.

I poslední sada se nesla v podobném duchu jako první dvě. Týmy se přetahovaly o každý míč v podstatě až do koncovky. Tam hosté trochu více zabrali a drželi si průběžně tříbodový náskok, který již nepustili. Jihostroj získal v Ostravě tři body. 

 

Další zápas

25.01.2020 17:00
 

Fatra Zlín - České Budějovice
VSTUPENKY online

Fanshop

Chci dostávat novinky

Copyright © 2020 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.