Kraffer: Na cukroví moc nejsem, ale vážení stejně nepřišlo

08.01.2019Klub

Není moc zápasů, ve kterých by v letošní sezoně nenastoupil. Trenérské duo Dvořák a Skolka dává dvaadvacetiletému smečařovi stále větší prostor a on ho náležitě využívá. Jak si novou roli užívá, jak trávil vánoční svátky a kolik kilo nabral, nám prozradil Jirka Kraffer.

Kraffer: Na cukroví moc nejsem, ale vážení stejně nepřišlo

Jak sis užil vánoční volno? Odpočinul sis od volejbalu?
Měli jsme tři dny volna přes Vánoce a tři na Silvestra. Za šest dní už se trochu odpočinout dá.

Pojal si to vyloženě „rekreačně“ nebo si se udržoval v kondici?
Přiznávám, některé dny byly volnější. J Ale chodil jsem i na výšlapy a procházky, takže úplně klid nebyl. Já si ani na cukroví moc nepotrpím, takže jsem se nemusel hlídat. Na váhu nás trenéři po svátcích nenutili.

První zápas v novém roce bude proti Benátkám nad Jizerou, které jsou aktuálně poslední v tabulce. Jak vidíš tenhle zápas?
Pauza se možná trochu projeví, nebudeme možná tolik sehraní jako před Vánoci. Doufám, že Benátky nebudou moc zlobit. Věřím ale, že se s tím popereme.

V letošní sezoně nastupuješ často v základní sestavě. Jsi spokojený?
Určitě, jsem rád, že dostávám takový prostor. Je to lepší, než když nehraju. J Uvidíme, jestli budu hrát i teď po vánoční pauze. To nikdy dopředu nevíme.

Tvoříte teď s tvojí přítelkyní úspěšný pár. Ty s Jihostrojem vedeš extraligovou tabulku a přítelkyně Míša válí na beachvolejbalových kurtech po boku Míši Kvapilové.
Držím holkám palce. Fandím a jsem u toho vždycky hrozně nervózní. Věřím, že se jim bude dařit.

 

Další zápas

V této sezóně nebyly nalezeny žádné zápasy.
Permanentky online

Fanshop

Chci dostávat novinky

Copyright © 2019 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.