Berry rozdává vstupenky! Navštívil ZŠ Matice Školské a ZŠ Pohůrecká

08.04.2018Blanka Popelková

V čase volejbalového play-off má náš maskot BERRY plné ruce práce, protože spolu s šéftrenérem mládeže Vojtou Zachem navštěvuje základní školy v Českých Budějovicích a rozdává vstupenky na pondělní volejbalové semifinále.

Berry rozdává vstupenky! Navštívil ZŠ Matice Školské a ZŠ Pohůrecká

Po návštěvě Základní školy Máj I. se ve čtvrtek ráno vydal na Základní školu Matice Školské a v pátek dopoledne už rozdával radost, úsměvy a hlavně dětské vstupenky na volejbalové play-off na Základní škole Pohůrecká.

Berry moc rád oživí hodiny matematiky! Ukázkovým příkladem vysvětluje, jak vstupenka na volejbalový zápas Jihostroje, kterou děti od něj dostanou - se slevou pro rodiče, funguje. Šéftrenér mládeže Vojta Zach volejbalový klub dětem představí, prozradí několik zajímavostí a odpoví na zvídavé dotazy dětí směřující k fungování extraligového klubu VK Jihostroj České Budějovice. Zároveň žáky základních škol pozve i s rodiči na nadcházející sportovní bitvy volejbalového play-off.

Usměvavý sympaťák Berry moc rád rozmělní školní stereotyp a o velké přestávce pobíhá po chodbách a tělocvičnách základních škol a děti, které si s ním plácnou - dostanou dětskou vstupenku na play-off českobudějovického Jihostroje. 

“Základní škola Matice Školské má dva kroužky volejbalu, jeden pro kluky a druhý pro holky. Kroužky volejbalu u nás běží třetím rokem. Děti to baví, volejbal je zajímá a jsou i úspěšní. Minulý rok jsme vyhráli turnaj základních škol, kde jsme měli tři družstva. Každá sportovní aktivita je vítaná, protože dnešní děti se moc hýbat nechtějí. I učitelé k těmto kroužkům přistupují velice kladně. Nejdříve je vedla Eva Zachová a nyní je vede Jirka Voldán, i když není přímo volejbalista, tak vede děti v kroužku rád a výborně to funguje. Z našeho pedagogického sboru chodí na volejbal pravidelně hned několik učitelů. Volejbal je z mého pohledu vnímán na naší škole velice dobře,” potěšila nás v rozhovoru ředitelka Základní školy Matice Školské Mgr. Jana Rychlíková.  

Celou tuto akci českobudějovického Jihostroje provází slogan “Plácni si s Berrym.”   Kdo si s Berrym  plácne - obdrží dětskou vstupenku. Držitelé lístků získaných v prostorách školy mají vstup na volejbal zdarma, a také získávají nárok na slevu 40 % ze standardního vstupného pro dospělé, jenž děti na zápas doprovodí (nevztahuje se na zlevněné důchodcovské lístky, které jsou za 60 kč). 

Fotodokumentaci a videa z návštěvy VK Jihostroj Č. Budějovice na základních školách v Českých Budějovicích najdete na Facebooku VK Jihostroj Č. Budějovice, klubovém Instagramu i ve fotogalerii na webu volejbalcb.cz.
Autor: Blanka Popelková

 

Další zápas

17.11.2018 18:00
 

České Budějovice - Brno
Vstupenky online

Fanshop

Chci dostávat novinky

Copyright © 2018 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.