Hráči se zapojili do Kabelkového veletrhu

30.08.2018Zdroj: Českobudějovický deník, Kamil Jáša, foto: Deník

Do charitativního projektu Deníku se zapojili také hráči volejbalového Jihostroje. Kabelky věnovaly maminky, manželky nebo přítelkyně.

Hráči se zapojili do Kabelkového veletrhu

„Pokud to jen trochu jde, pomáháme rádi,“ nechal se slyšet masér klubu Filip Hoch, který sbírku mezi hráči inicioval. „Musel jsem jim několikrát opakovat, co, kdy a kam mají přinést, ale to je u profesionálních sportovců normální,“ usmíval se muž, který letos vstupuje v klubu už do 22. sezony. „Kabelky? Já žádnou nemám,“ divil se upřímně Ukrajinec Valerij Todua. Dvoumetrový ukrajinský chasník ale s velkou chutí pózoval před objektivem Deníku. „Posilovat se všemi kabelkami, co kluci donesli, je dřina.“ Kabelkový veletrh vyvrcholí pátého září v IGY Centru České Budějovice. Od deseti hodin budou darované kabelky k dispozici za symbolické ceny. Výtěžek bude věnován šikovným dětem Jihočeského kraje. Loňská ohromující suma (195 196 korun) pomohla dvacítce talentovaných dětí.

 

Další zápas

V této sezóně nebyly nalezeny žádné zápasy.
Permanentky online

Fanshop

Chci dostávat novinky

Copyright © 2019 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.