Pozvánka na turnaj českobudějovických klubů TOP 4

06.05.2018Blanka Popelková

V úterý 8. května se ve Sportovní hale v Českých Budějovicích uskuteční florbalový turnaj, kterého se účastní i extraligový tým volejbalistů českobudějovického Jihostroje. Přijďte zafandit jihočeským volejbalistům na netradiční akci, která je věnována budování ducha týmovosti a fair play.

Pozvánka na turnaj českobudějovických klubů TOP 4

Florbalový turnaj českobudějovických klubů FBC Štíři České Budějovice, VK Jihostroj České Budějovice, SK Dynamo České Budějovice, HC Motor České Budějovice a speciálního hosta - hráčů České florbalové reprezentace - Český florbal.

První část turnaje bude věnována dětem ročníku 2007 (dětský turnaj - 8 týmů), druhá část dospělým (turnaj dospělých - 5 týmů). 

Dospělé týmy budou složeny z hráčů A-týmů a jednoho týmu složeného z hráčů České florbalové reprezentace. 

Jednou z hlavních myšlenek je motivace k pohybové aktivitě prostřednictvím elitních hráčů v bezprostřední blízkosti při sportovní činnosti, prohloubení zájmu mladých sportovců o vrcholové soutěže, budování ducha týmovosti a fair play a pěstování pozitivního vztahu ke sportu.

Turnaj čtyř českobudějovických týmů začne v českobudějovické Sportovní hale v 17:30. 

Všichni jste srdečně zváni. 


 

Další zápas

17.11.2018 18:00
 

České Budějovice - Brno
Vstupenky online

Fanshop

Chci dostávat novinky

Copyright © 2018 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.