Předkupní právo pro stávající permanentkáře platí do 15. července

02.07.2020Klub

Tradičně se obracíme na naše stávající držitele permanentek, kterým dáváme možnost předkupního práva pro permanentní vstupenku na zápasy VK Jihostroj České Budějovice. Vzhledem k tomu, že fanoušci přišli vinou koronaviru o vrchol poslední sezony a byli ochuzeni o zážitky z play-off UNIQA extraligy, nabízíme našim nejvěrnějším příznivcům permanentku pro sezonu 2020/21 se slevou.

Předkupní právo pro stávající permanentkáře platí do 15. července

Stávající držitelé permanentek mají možnost zajistit si své dosavadní místo ve Sportovní hale i pro sezonu 2020/21 za následujících zvýhodněných podmínek.

CENÍK PRO STÁVAJÍCÍ PERMANENTKÁŘE:
Základní permanentka: 2000 Kč, po slevě 1700 Kč
Zlevněná permanentka: 1500 Kč, po slevě 1200 Kč
Rodinná permanentka: 6000 Kč, po slevě 5100 Kč

Držitelé permanentek z uplynulé sezony, kteří mají zájem o permanentní vstupenku na sezonu 2020/21, nás mohou kontaktovat na e-mailové adrese matej.mayer@volejbalcb.cz. Souběžně s tím prosíme o uhrazení dané částky za permanentky bankovním převodem na účet 124899708/0300. Jestliže bude chtít fanoušek zaplatit permanentku v hotovosti, je to po osobní domluvě také možné, avšak preferujeme platbu bankovním převodem. Na rezervaci stávající permanentky za zvýhodněnou cenu mají fanoušci čas do 15. července, kdy bude spuštěn prodej permanentních vstupenek i pro ostatní zájemce. Pokud fanoušek nevyužije možnost předkupního práva do tohoto data, nebudeme mu jeho stávající místo garantovat a nebude již moci využít současných zvýhodněných podmínek.

Permanentky bude možné vyzvedávat ve Sportovní hale od 1. srpna, a to ve stanovených hodinách, které včas oznámíme.


ZMĚNA SEKTORŮ VE SPORTOVNÍ HALE

Rádi bychom také upozornili na malé změny ve schématu Sportovní haly, kde od sezony 2020/21 dojde k prohození označení některých sektorů. Proto prosíme fanoušky, aby nebyli překvapení, pokud bude mít jejich permanentka jiný název sektoru. Pokud má někdo ze stávajících permanentkářů zájem o jiné místo na tribuně, než na jakém v poslední sezoně seděl, je to také možné.


POPRVÉ DOMA 8. ŘÍJNA SE LVY PRAHA

Známe již také rozlosování UNIQA extraligy pro sezonu 2020/21. První kolo odehrajeme už 19. září na palubovce Zlína. Na první domácí zápas ve Sportovní hale se můžete těšit ve čtvrtek 8. října, kdy přivítáme jednoho z favoritů letošního ročníku Lvy Praha. Rozpis utkání najdete tady.

Letos jsme si vybojovali účast v evropském poháru CEV, jehož rozpis utkání zatím neznáme. Permanentní vstupenka však platí i na tato pohárová utkání.

 

Další zápas

19.09.2020 17:00
 

Fatra Zlín - České Budějovice
VSTUPENKY online

Fanshop

Chci dostávat novinky

Copyright © 2020 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.