Rozpis zápasů volejbalové UNIQA extraligy mužů pro sezonu 2018/19

19.06.2018Blanka Popelková Foto: Dan Kubát

Volejbalová UNIQA extraliga mužů odstartuje v sobotu 29. září. Českobudějovický Jihostroj se v prvním kole představí na palubovce Kladna.

Rozpis zápasů volejbalové UNIQA extraligy mužů pro sezonu 2018/19

ROZPIS volejbalové UNIQA extraligy mužů v sezoně 2018/19

Extraliga muži - 1. část soutěže

1. kolo

29. 9. 2018, 17:00 Praha - Karlovarsko

29. 9. 2018, 17:00 Brno - Ostrava

1. 10. 2018, 18:00 Liberec - Zlín

29. 9. 2018, 17:00 Ústí n. L. - Benátky n. J.

29. 9. 2018, 17:00 Příbram - O. Voda

29. 9. 2018, 18:00 Kladno - Č. Budějovice

2. kolo

6. 10. 2018, 17:00 Karlovarsko - Č. Budějovice

6. 10. 2018, 17:00 O. Voda - Kladno

6. 10. 2018, 17:00 Benátky n. J. - Příbram

6. 10. 2018, 17:00 Zlín - Ústí n. L.

6. 10. 2018, 17:00 Ostrava - Liberec

6. 10. 2018, 17:00 Praha - Brno

3. kolo

13. 10. 2018, 17:00 Brno - Karlovarsko

13. 10. 2018, 18:00 Liberec - Praha

13. 10. 2018, 17:00 Ústí n. L. - Ostrava

13. 10. 2018, 17:00 Příbram - Zlín

13. 10. 2018, 18:00 Kladno - Benátky n. J.

13. 10. 2018, 18:00 Č. Budějovice - O. Voda

4. kolo

20. 10. 2018, 17:00 Karlovarsko - O. Voda

20. 10. 2018, 17:00 Benátky n. J. - Č. Budějovice

20. 10. 2018, 17:00 Zlín - Kladno

20. 10. 2018, 17:00 Ostrava - Příbram

20. 10. 2018, 17:00 Praha - Ústí n. L.

20. 10. 2018, 17:00 Brno - Liberec

5. kolo

27. 10. 2018, 18:00 Liberec - Karlovarsko

27. 10. 2018, 17:00 Ústí n. L. - Brno

27. 10. 2018, 17:00 Příbram - Praha

27. 10. 2018, 18:00 Kladno - Ostrava

27. 10. 2018, 18:00 Č. Budějovice - Zlín

27. 10. 2018, 17:00 O. Voda - Benátky n. J.

6. kolo

3. 11. 2018, 17:00 Karlovarsko - Benátky n. J.

3. 11. 2018, 17:00 Zlín - O. Voda

3. 11. 2018, 17:00 Ostrava - Č. Budějovice

3. 11. 2018, 17:00 Praha - Kladno

3. 11. 2018, 17:00 Brno - Příbram

3. 11. 2018, 18:00 Liberec - Ústí n. L.

7. kolo

10. 11. 2018, 17:00 Ústí n. L. - Karlovarsko

10. 11. 2018, 17:00 Příbram - Liberec

10. 11. 2018, 18:00 Kladno - Brno

10. 11. 2018, 18:00 Č. Budějovice - Praha

10. 11. 2018, 17:00 O. Voda - Ostrava

10. 11. 2018, 17:00 Benátky n. J. - Zlín

8. kolo

17. 11. 2018, 17:00 Karlovarsko - Zlín

17. 11. 2018, 17:00 Ostrava - Benátky n. J.

17. 11. 2018, 17:00 Praha - O. Voda

17. 11. 2018, 17:00 Brno - Č. Budějovice

17. 11. 2018, 18:00 Liberec - Kladno

17. 11. 2018, 17:00 Ústí n. L. - Příbram

9. kolo

24. 11. 2018, 17:00 Příbram - Karlovarsko

24. 11. 2018, 18:00 Kladno - Ústí n. L.

24. 11. 2018, 18:00 Č. Budějovice - Liberec

24. 11. 2018, 17:00 O. Voda - Brno

24. 11. 2018, 17:00 Benátky n. J. - Praha

24. 11. 2018, 17:00 Zlín - Ostrava

10. kolo

1. 12. 2018, 17:00 Karlovarsko - Ostrava

1. 12. 2018, 17:00 Praha - Zlín

1. 12. 2018, 17:00 Brno - Benátky n. J.

1. 12. 2018, 18:00 Liberec - O. Voda

1. 12. 2018, 17:00 Ústí n. L. - Č. Budějovice

1. 12. 2018, 17:00 Příbram - Kladno

11. kolo

8. 12. 2018, 18:00 Kladno - Karlovarsko

8. 12. 2018, 18:00 Č. Budějovice - Příbram

8. 12. 2018, 17:00 O. Voda - Ústí n. L.

8. 12. 2018, 17:00 Benátky n. J. - Liberec

8. 12. 2018, 17:00 Zlín - Brno

8. 12. 2018, 17:00 Ostrava - Praha

12. kolo

15. 12. 2018, 17:00 Karlovarsko - Praha

15. 12. 2018, 17:00 Ostrava - Brno

15. 12. 2018, 17:00 Zlín - Liberec

15. 12. 2018, 17:00 Benátky n. J. - Ústí n. L.

15. 12. 2018, 17:00 O. Voda - Příbram

15. 12. 2018, 18:00 Č. Budějovice - Kladno

13. kolo

22. 12. 2018, 18:00 Č. Budějovice - Karlovarsko

22. 12. 2018, 18:00 Kladno - O. Voda

22. 12. 2018, 17:00 Příbram - Benátky n. J.

22. 12. 2018, 17:00 Ústí n. L. - Zlín

22. 12. 2018, 18:00 Liberec - Ostrava

22. 12. 2018, 17:00 Brno - Praha

14. kolo

29. 12. 2018, 17:00 Karlovarsko - Brno

29. 12. 2018, 17:00 Praha - Liberec

29. 12. 2018, 17:00 Ostrava - Ústí n. L.

29. 12. 2018, 17:00 Zlín - Příbram

29. 12. 2018, 17:00 Benátky n. J. - Kladno

29. 12. 2018, 17:00 O. Voda - Č. Budějovice

15. kolo

12. 1. 2019, 17:00 O. Voda - Karlovarsko

12. 1. 2019, 18:00 Č. Budějovice - Benátky n. J.

12. 1. 2019, 18:00 Kladno - Zlín

12. 1. 2019, 17:00 Příbram - Ostrava

12. 1. 2019, 17:00 Ústí n. L. - Praha

12. 1. 2019, 18:00 Liberec - Brno

16. kolo

19. 1. 2019, 17:00 Karlovarsko - Liberec

19. 1. 2019, 17:00 Brno - Ústí n. L.

19. 1. 2019, 17:00 Praha - Příbram

19. 1. 2019, 17:00 Ostrava - Kladno

19. 1. 2019, 17:00 Zlín - Č. Budějovice

19. 1. 2019, 17:00 Benátky n. J. - O. Voda

17. kolo

26. 1. 2019, 17:00 Benátky n. J. - Karlovarsko

26. 1. 2019, 17:00 O. Voda - Zlín

26. 1. 2019, 18:00 Č. Budějovice - Ostrava

26. 1. 2019, 18:00 Kladno - Praha

26. 1. 2019, 17:00 Příbram - Brno

26. 1. 2019, 17:00 Ústí n. L. - Liberec

18. kolo

2. 2. 2019, 17:00 Karlovarsko - Ústí n. L.

2. 2. 2019, 18:00 Liberec - Příbram

2. 2. 2019, 17:00 Brno - Kladno

2. 2. 2019, 17:00 Praha - Č. Budějovice

2. 2. 2019, 17:00 Ostrava - O. Voda

2. 2. 2019, 17:00 Zlín - Benátky n. J.

19. kolo

9. 2. 2019, 17:00 Zlín - Karlovarsko

9. 2. 2019, 17:00 Benátky n. J. - Ostrava

9. 2. 2019, 17:00 O. Voda - Praha

9. 2. 2019, 18:00 Č. Budějovice - Brno

9. 2. 2019, 18:00 Kladno - Liberec

9. 2. 2019, 17:00 Příbram - Ústí n. L.

20. kolo

23. 2. 2019, 17:00 Karlovarsko - Příbram

23. 2. 2019, 17:00 Ústí n. L. - Kladno

23. 2. 2019, 18:00 Liberec - Č. Budějovice

23. 2. 2019, 17:00 Brno - O. Voda

23. 2. 2019, 17:00 Praha - Benátky n. J.

23. 2. 2019, 17:00 Ostrava - Zlín

21. kolo

2. 3. 2019, 17:00 Ostrava - Karlovarsko

2. 3. 2019, 17:00 Zlín - Praha

2. 3. 2019, 17:00 Benátky n. J. - Brno

2. 3. 2019, 17:00 O. Voda - Liberec

2. 3. 2019, 18:00 Č. Budějovice - Ústí n. L.

2. 3. 2019, 18:00 Kladno - Příbram

22. kolo

9. 3. 2019, 17:00 Karlovarsko - Kladno

9. 3. 2019, 17:00 Příbram - Č. Budějovice

9. 3. 2019, 17:00 Ústí n. L. - O. Voda

9. 3. 2019, 18:00 Liberec - Benátky n. J.

9. 3. 2019, 17:00 Brno - Zlín

9. 3. 2019, 17:00 Praha - Ostrava

 

Další zápas

29.09.2018 18:00
 
Kladno - České Budějovice

Vstupenky online

Fanshop

Chci dostávat novinky

Copyright © 2018 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.