Startuje další série domácích zápasu. V sobotu přivítáme Příbram.

05.12.2018Klub

Přijďte nás podpořit v sobotu 8. prosince od 18 hodin do Sportovní haly proti našim velkým rivalům, Kocourům z Příbrami.

Startuje další série domácích zápasu. V sobotu přivítáme Příbram.

Už tuto sobotu startuje další série tří domácích zápasů, kdy přivítáme v rychlém sledu Příbram a naše dva největší pronásledovatele z Kladna a Karlových Varů. A mezi tím si ještě stihneme odskočit do Brna k prvnímu zápasu čtvrtfinále Českého poháru.
Minulý víkend jsme po třech domácích utkáních v řadě absolvovali výjezd na palubovku soupeře. Překvapivě hladce jsme si poradili s nevyzpytatelným Ústím nad Labem a jelikož vedoucí Karlovarsko dvakrát po sobě zaváhalo, vyhoupli jsme se rázem až na samé čelo průběžné extraligové tabulky.

Advent by měl být časem klidu, rozjímání a postění. Pro nás, naše fanoušky a naši halu bude naopak časem plného nasazení, akce a doufejme, že i bodového hodování. Proto nás přijďte v sobotu podpořit v boji o další důležité body. 

Vstupenky můžete kupovat i online na našem webu www.volejbalcb.cz nebo na portále CBsystem.

 

Další zápas

18.01.2020 18:00
 

České Budějovice - Brno
VSTUPENKY online

Fanshop

Chci dostávat novinky

Copyright © 2020 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.