Startujeme seriál tréninkových videí

24.03.2020Klub

Většina z nás zůstala v aktuální situaci bez svých pravidelných pohybových aktivit, tréninků nebo kroužků. Rozhodli jsme se vám aspoň trochu v aktuální situaci vyjít vstříc a připravit seriál cvičení, cviků a tipů, jak zůstat i v trochu provizorních podmínkách stále ve "volejbalové" formě.

Startujeme seriál tréninkových videí

Volejbalový klub České Budějovice se postavil ke vzniklé situaci v České republice a ve světě po svém. A to mistrovsky. Protože všechny haly a tělocvičny po celé zemi jsou uzavřeny, tak trenéři ve spolupráci s hráči A týmu začali vypracovávat zkrácené tréninky v podmínkách jim dovolujících. Vytvářejí didaktická a motivační videa pro volejbalovou mládež, tak i pro širokou veřejnost. Jedná se o náměty cvičení volejbalových i nevolejbalových (fyzická kondice, obratnost, posilování) pro všechny, kteří nemohou v současné době trénovat v běžných podmínkách. Proto i příprava videí probíhá v domácích podmínkách (obývací pokoj, zahrada , chodba, terasa atd.). V miniseriálu, který trenéři připravují, se objeví, jak volejbalové naděje klubu, tak samotní trenéři a v neposlední řadě i hráči A týmu, pro které sezóna již také skončila. Prvním z hráčů, který nás nechá nakouknout do domácí karantény a připravil si pro děti cvičení, je Martin Kryštof.

Videa budeme zveřejňovat na našich sociálních sítích (Facebook, Instagram, Youtube) každé pondělí, středu a pátek. V pondělí se můžete těšit na kondiční cvičení, ve středu na tip od hráče A-týmu a v pátek vás čeká speciální volejbalové cvičení od našich mládežnických trenérů. 

Začínáme už zítra ve středu 25. března. Pokud budete mít jakékoliv postřehy, náměty nebo připomínky, budeme za všechny rádi.

AKTUALIZOVÁNO:  První tréninkové video od Martina Kryštofa najdete už teď na našem FACEBOOKU nebo YOUTUBE

 

Další zápas

19.09.2020 17:00
 

Fatra Zlín - České Budějovice
VSTUPENKY online

Fanshop

Chci dostávat novinky

Copyright © 2020 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.