Úspěch dua VK České Budějovice a VSK Český Krumlov

28.06.2019Klub

Ve dnech 23.a 27. 6. 2019 proběhla letní Olympiáda dětí a mládeže. Hostitelským městem se tentokrát stal Liberec. Jihočeský volejbal měl své zastoupení jak v kategorii dívek, tak v kategorii chlapců. A právě chlapci se probojovali až do finále, kde podlehli favorizovanému Jihomoravskému kraji (Brnu) 2:0 a ze 14 krajů skončili na skvělém druhém místě.

Úspěch dua VK České Budějovice a VSK Český Krumlov

Tým jihočeského výběru byl složen z hráčů VK Jihostroj České Budějovice a VSK Český Krumlov. Tyto dva kluby dlouhodobě vytvářejí chlapeckou volejbalovou základnu v jižních Čechách. VK České Budějovice chce vyzdvihnout práci krumlovských trenérů Radima Novotného a Oldy Záhoře, kteří stojí za současnou generací krumlovských hráčů. Dalším, koho je třeba zmínit, je trenérka žáků Nikola Schwachová. Práce těchto trenérů je opravdu obdivuhodná a zaslouží si obdiv, když z relativně malého množství kluků dokáží vydolovat tolik kvality. Děkujeme moc.

Tým Jihočechů byl ve složení:

VK České Budějovice: Toth Lukas, Leština Josef, Smažík David, Jírovec Václav, Štekl Václav, Chromý Lukáš, Dvořák Tobiáš.

VSK Český Krumlov: Skok Šimon, Píša Adam, Juřica Vítek, Mirek Krištof

 

Další zápas

V této sezóně nebyly nalezeny žádné zápasy.
VSTUPENKY online

Fanshop

Chci dostávat novinky

Copyright © 2020 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.