Aktuální zpráva 17. 3. 2019

Ve čtvrtfinále proti Ústí nad Labem. První zápas už v úterý.

Byly to nervy do poslední chvíle. Předkolo play off bylo rozhodnuto tím nejmenším možným rozdílem, když Ústí nad Labem porazilo v nedělním utkání Příbram až v pátém setu a stalo se tak naším čtvrtfinálovým soupeřem.

V prvním zápase Ústí nad Labem vydřelo výhru na „horké půdě“ příbramských Kocourů. A tak Příbram, pokud chtěla pomýšlet na prodloužení série, musela ve čtvrtek na ústecké palubovce zvítězit a to se jí nakonec podařilo. Rozhodnout se tak muselo až v neděli na palubovce Příbrami. Utkání lépe rozehráli hráči Ústí, když ukořistili první dva sety. Příbram dokázala zápas vyrovnat a na řadě byl pátý vyrovnaný set. V něm se oba týmy přetahovaly o každý bod. Úspěšnější nakonec bylo Ústí nad Labem, které vyhrálo pátý set v poměru 17:15. Stalo se tak naším soupeřem pro čtvrtfinále UNIQA extraligy, které startuje v úterý 19. března.