Všechny volejbalové soutěže byly ukončeny!

16.03.2020Klub

Vážení fanoušci a přátelé našeho klubu, bohužel došlo na nejhorší. Vzhledem k aktuální virové situaci v České Republice a nařízení vlády ČR rozhodla Správní rada ČVS o ukončení všech soutěží pod hlavičkou Českého volejbalového svazu. Rada dnes definitivně rozhodla o tom, že ukončuje všechny soutěže volejbalu pro soutěžní období 2019/2020 řízených STK ČVS. Nebudou vyhlášeni mistři ČR a pořadí v jednotlivých soutěžích ke dni ukončení je i pořadím konečným.

Všechny volejbalové soutěže byly ukončeny!

Zdraví hráčů, trenérů, rozhodčích, funkcionářů a dalších osob ve volejbalové komunitě je naší společnou prioritou.” pronesl předseda ČVS Marek Pakosta.

V našem klubu jsou do odvolání zrušeny i veškeré tréninky všech týmů sekce mládeže, jakož i prvoligových týmů mužů a žen VK České Budějovice a samozřejmě i veškeré aktivity A-týmu. O dalších krocích budeme průběžné informovat.

Chtěl bych jménem klubu moc poděkovat našim fanouškům za jejich přízeň, nejenom v extralize, ale i v bojích v Lize mistrů. Byli skvělí. Aktuální situace nás samozřejmě moc mrzí, věřili jsme, že máme našlápnuto k dalšímu úspěchu. Ale nedá se nic dělat, budeme se na všechny těšit v příští sezoně. Aktuálně je pro nás prioritní zdraví všech členů týmu, pro hráče je teď důležité vyřešit si osobní záležitosti a být se svými blízkými,“ vyjádřil se k aktuální situaci manažer klubu Robert Mifka.

Za VK České Budějovice přejeme všem hlavně pevné nervy a zdraví, opatrujte se a snad se zase brzy společně potkáme u sportovního utkání. 

 

Další zápas

19.09.2020 17:00
 

Fatra Zlín - České Budějovice
VSTUPENKY online

Fanshop

Chci dostávat novinky

Copyright © 2020 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.