07.10.2017 | Blanka Popelková2., sobota 7.10.2017, 18:00
České Budějovice České Budějovice
3:0
25:16, 25:21, 25:22
BrnoBrno

České Budějovice: Palgut, Křesťan, Halaba, Michálek, Ondrovič, Todua, libero - Kryštof. Střídali: Kraffer
Brno: Boula, Hrazdira, Handlíř, Oksanovič, Pražák, Mendoza - libero Weber. Střídali: Klapal, Římal

Diváci: 980


Komentář

Přestože se v úvodu první sady hrála vyrovnaná partie, po druhém oddechovém čase už Jihostroj zařadil vyšší rychlost a stav 18:12 donutil brněnského kouče Ondřeje Marka ke střídání. Blokař Klapal  vystřídal Pražáka a vstoupit na palubovku se chystal i Červinka, který vystřídal Ondřeje Boulu za stavu 21:13.  V závěru setu chboval Michal Hrazdila, naopak Halaba předvedl vynikající servis, jenž zakončil set. Nejvíce bodujícím hráčem prvního setu byl Křesťan.

Ve druhém dějství si Jihostroj opět vytvářel náskok ve skóre.  V koncovce se blýskl dvojblok Michálek - Todua, který připsal Jihostrji dvaadvacátý bod. V závěru ještě Brno vystřídalo, za Mendozu přišel Římal. Za stavu 23:19 přišel na servis Kraffer.  Set ukončil blokař Ondrovič rychlým útokem středem sítě. Ve druhém setu nejvíce bodoval Halaba.

Třetí set byl nejvyrovnanější partií celého utkání. V úvodu se lépe dařilo Brnu a Jihostroj srovnal až za stavu 15:15. Poté už Jihostroj zpřesnil hru a dobrým servisem a následnou obranou se ujal v koncovce vedení a set zakončil stavem 25:22. Nejvíce bodujícím hráčem zápasu byl Halaba.


Ohlasy trenérů

René Dvořák (trenér Jihostroj Č. Budějovice) - V prvním setu jsme dostali Brno pod tlak servisem. Ve druhém setu jsme tlačili na soupeře hned od začátku. Zato ve třetím setu jsme malinko povolili a to se nám nevyplatilo a museli jsme dohánět velkou ztrátu. Brno by roztáhlo křídla a hrálo by to , co se od něj očekává, až se dá dokupy.

 


Další zápas

19.09.2020 17:00
 

Fatra Zlín - České Budějovice
VSTUPENKY online

Fanshop

Chci dostávat novinky

Copyright © 2020 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.