Velké Meziříčí Velké Meziříčí
3:0
19, 22, 13
VK EGEVK EGE

Začala sedma Ulč, Pochop, Kozák, Polák, Kraffer, Lopata, libero Janda trochu ustrašeně díky velmi bouřlivé hale, držela vyrovnaný stav do 21:19, v závěru byli domácí bezchybní.

Druhý set začalo lépe EGE, po třech esech Kraffera vedlo 4:7, náskok drželo do stavu 12:14, po nepřesnostevh prohrávalo 16:14, domácí zvýšili na 22:17, Ege zabojovalo (22:20), ale domácí náskok udrželi. Střídali Ulč, Sova a Koranda.

Třetí set začalo EGE katastrofálně (6:0, 8:1) a za cely set se nezmohlo na odpor.Střídal Novák a Koranda.

Domácí díky servisu, dobrému příjmu a útoku v podstatě nedali EGE šanci  to soupeři neublížilo servise a nyvíc se vůbec nedařilo ubránit útočníky soupeře. Prohrou si EGE zkomplikovalo postavení v tabulce.