Brno B Brno B
1:3
-14, 32, -18, -15
VK EGEVK EGE

Stejná sedma jako v pátek sice prohrávala 4:2, ale okamžitě kontrovala (4:7), po každé ztrátě dokázala bodovat a hladce vyhrála. Střídal Humler Korandu (4:2).

Druhý set začalo EGE dobře (3:5), po sérii chyb prohrávalo 8:5, Tesla vedla stále o dva body, za stavu 22:20 šlo EGE do vedení 22:23 a pak přišel dramatický a hektický závěr : čtyři setboly mělo EGE, ale Tesla proměnila svůj šestý setbol. Střídal Koranda Humlera (6:5) a Sova Poláka (5:8, 25:25).

Ve třetím setu za stavu 3:3 po velmi dobré hře EGE bodovalo (3:7, 4:11) a nedalo domácím šanci.

Přesně totéž se opakovalo v setu čtvrtém : EGE uhrálo tři důležité série bodů : ze 4:4 na 4:8, z 10:14 na 10:19 a z 15:21 na 15:25.

Hráči EGE podali proti bojovnému týmu domácích velmi dobrý kolektivní výkon, mimořádnou pochvalu zaslouží Pochop a Kraffer.

S mírnou náchylností pro domácí pískali M. Vachutka a T. Ostranská.