VK EGE VK EGE
3:0
17,23,23
Velké MeziříčíVelké Meziříčí

K důležitému utkání nastoupila sedma Novák, Pochop, Kraffer, Koranda, Kozák, Polák, libero Janda, po vyrovnané hře se EGE za stavu 11:12 povedl brejk na 15:12, další brejk za stavu 21:19 znamenal vítězství v setu.

Druhý set byl neskonale vyrovnaný, EGE získalo malý náskok 20:18, soupeř stáhl stav na 22:22, EGE závěr ubojovalo. Střídal Ulč Nováka (16:14).

Ve třetím setu začali lépe hosté, po neurovnané hře EGE vedli dokonce 15:20, ale dva brejky rozhodly-na 19:20 a 23:21.Střídal Šotola Pochopa (8:11), Ulč Nováka (11:14) a Humler Kraffera (15:20).

Hosté se představili jako snaživý celek, EGE střídalo výborné herní situace s chybami.