Nymburk Nymburk
3:1
-13,23,17,19
VK EGEVK EGE

Sedma Novák, Lopata, K. Šulista, Humler, Sova, Polák, libero Janda začala výborně a v setu nedala domácím šanci.

Ve druhém setu pokračovala ve výborném výkonu do stavu 13:18, po zhoršení příjmu a bezzubém útoku domácí dvakrát bodovali a za stavu 23:23 uhráli dva důležité body.

Ve třetím setu od stavu 10:10 se vrátili hráči EGE k chybám a bezbojovnosti a jasně prohráli.

Stejný mdlý výkon EGE pokračoval ve čtvrtém setu (6:1, 16:8), stav 22:14 stáhlo EGE na 22:18, ale to bylo vše.

Hráči EGE kromě prvního setu podali špatný výkon, na hřišti se ukázali všichni, porážka znamenala posun v tabulce směrem dolů.