3:1
14, 19, -21,19
VK EGEVK EGE

Black Volley Beskydy  :  VK EGE ČB     3 : 1 (14, 19, -21,19)

Začala stejná sedma s Jandou na liberu, od začátku ztrácela body chybami v útoku, domácí dominovali. Střídal Jindra Šulistu a Ulč Nováka (18:8).

Druhý set začal exhibicí Burrowa na servisu (8:1), tento náskok EGE snížilo až v samé koncovce z 22:14 na 23:19. Střídal Novák Ulče (8:1) a Jindra Šulistu (18:10).

Ve třetím setu EGE vedlo do stavu 15:12, domácí srovnali, EGE znovu vedlo (17:19), domácí stav obrátili (21:19), ale EGE po výborné hře koncovku uhrálo po šestibodové šňůře.

Ve čtvrtém setu za stavu 11:11 domácí bodovali (15:11) a tento náskok po boji ještě navýšili..Střídal Ulč Nováka (21:17).

Kromě prvního setu podali hráči EGE daleko lepší výkon než v pátek, opět byl velký rozdíl v servisu a příjmu.

Dobře pískali P.Košnovský a K.Capáková.

Příští program : třetí zápas play-off se hraje v pátek 9.2.18 v 19 h, v případě vítězství EGE se čtvrtý zápas hraje     v sobotu v 11 h, oba zápasy se hrají na ZŠ O. Nedbala.