Českobudějovická sněhová nadílka zchladila příbramské Kocoury

Českobudějovická sněhová nadílka zchladila příbramské Kocoury19.01.2013 | Sláva
Derby mezi Jihostrojem a Příbramí má vždy silný náboj. Příbramáci přijeli podpořeni dosavadními výsledky s úmyslem dobít jihočeskou pevnost. Heroes však byli proti.14.kolo, sobota 19.1.2013, 18:00
České Budějovice České Budějovice
3:0
21, 20, 23
VK PříbramVK Příbram

České Budějovice: Habr, Fila, Rojas, Mach, Sobotka, Novotný, libero - Juračka. Střídali: Sukuba, Zapletal.
VK Příbram: Sládeček, Čížek, Moník, Bezděka, Leikep, libero - Švejcar. Střídali: Pekárek, Málek, Anděl.
České Budějovice: Novotný 14, Fila 14, Rojas 10 Příbram: Patucha 17, Leikep 7, Bezděka 7.
Diváci: 1200

Českobudějovická sněhová nadílka zchladila příbramské Kocoury

Komentář

Jihostroj se od prvních míčů obul do příbramských a vytvořil si několikabodový náskok který si udržoval po větší část setu. Vždy když se hosté dostávali na dostřel, se Jihočeši mohli opřít o precizní ztrátu. Ve všech setech se opakoval podobný scénář a ani střídání trenéra Broma nepřinesla pro Příbram kýžený obrat. Zápas tak skončil 3:0 na sety.

Ve hře domácích se sice objevovali tu a tam výpadky, které soupeř poctivě trestal. Ale také bylo k vidění množství skvělých zákroků v poli, které diváci ocenili potleskem.

Další potěšující zprávou je, že Vladimír Sobotka je zpátky v sestavě a že zranění z přelomu roku je zdá se vyléčeno. Naproti tomu stav Petera Pláteníka je vážný, ale nejčernější prognózy se nepotvrdili. Absentovat bude Peter pravděpodobně 3 až 4 týdny podle průběhu rekonvalescence.

Fotogalerie

                hidden 

Ohlasy trenérů

Trenér Svoboda: Příbram jsme dnes přehráli celkem jednoznačně. Byli jsme na ně dobře připraveni a držela nám dnes hra po podání soupeře, kdy jsme dobře točili a nedovolili tak obraně Příbrami se zformovat.

 


Další zápas

29.02.2020 18:00
 

Kladno - České Budějovice
VSTUPENKY online

Fanshop

Chci dostávat novinky

Copyright © 2020 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.