Druhé čtvrtfinále znovu opanoval Jihostroj 3:0 na sety

Druhé čtvrtfinále znovu opanoval Jihostroj 3:0 na sety21.03.2013 | Tomas
Ve druhém čtvrtfinálovém utkání play off Uniqa extraligy se opět potkali domácí České Budějovice s Brnem. Brňané měli co napravovat neboť v předešlém duelu drželi krok s domácím Jihostrojem pouze v prvním setu.ČF2, čtvrtek 21.3.2013, 18:00
České Budějovice České Budějovice
3:0
20, 22, 19
BrnoBrno

České Budějovice: Habr, Rojas, Pláteník, Sukuba, Mach, Kriško, libera - Juračka, Michálek. Střídali: Zapletal,Trenér - Jan Svoboda.
Brno: Fučík, Mlčuch, Katona, Kuliha, Klapal, Smrčina, libero - Stanczak. Střídali: Kadlec, Ulč. Trenér - Miroslav Malán.

České Budějovice: Pláteník 14, Kriško 13, Rojas 8

Brno: Kuliha 13, Mlčuch 8, Katona 6


Diváci: 700

Druhé čtvrtfinále znovu opanoval Jihostroj 3:0 na sety

Komentář

Hodně podobný průběh mělo druhé utkání mezi VK České Budějovice a Volejbalem Brno. První momenty utkání patřili Moravanům. Stav 8:5 pro hosty byl slibným začátkem. Ale Heroes se sérií podání Filipa Habra dostali do vedení a relativně v poklidu dohráli první set.

Druhý set byl o něco dramatičtější, díky zaváhání domácích ve střední části setu. Hosté šli dokonce do vedení o dva body. Ovšem opět slušný servis a skvělá obrana, pomohla nepříznivý stav otočit a Jihostroj opět slavil vítězství.

Ve třetí sadě si Jihočeši vybudovali slušný náskok hned v úvodu setu a nepřipustili žádné komplikace. V závěru se trošku dostavilo uvolnění a soupeř tak mohl korigovat, ovšem na výsledku to nic nezměnilo. Jihostroj – Brno 3:0.

Zápas nabídl spousty hezkých momentů, které se museli líbit, ovšem větší vzrušení se nekonalo a Jihostroj Heroes se celkem jednoznačně vypořádali s prvními dvěma duely play off. Další utkání hraná v Brně (neděle a pondělí) tak jednoznačná určitě nebudou a brněnští diváci se mají určitě na co těšit.

Fotogalerie

                hidden 

Ohlasy trenérů

Kapitán Katona

„Dnešní utkání jsme se asi drželi krok pouze v prvním setu. Soupeř potom přitlačil na servisu a my jsme přestali kvalitně přihrávat a tím i snadno ztrátovat. My jsme navíc obě dvě utkání měli problém s vlastním servisem a i v ostatních činnostech jsme nepředvedli moc dobrý výkon. Doma se však pokusíme sérii ještě zdramatizovat a předvést co možná nejlepší výkon.“ uvedl po utkání kapitán hostí Katona.

Kapitán Sukuba

„My jsme věděli po posledním utkání v Brně, že jsme tam nepodali zrovna dobrý výkon. Brno bylo doma nepříjemný soupeř a tušili jsme že nastoupí nabuzení s tím, že nemají co ztratit. Nám se toto po včerejším prvním setu podařilo eliminovat a zápas jsme v dalším setu měli ve svých rukou. Dnes jsme vyhráli přesvědčivě, dobře jsme přihrávali a Brno, které vsadilo na tvrdý servis hodně kazilo. V Brně samozřejmě očekáváme, že domácí budou mnohem nepříjemnější, ale pokud dodržíme taktické pokyny, mohli by jsme snad sérii ukončit.“ zhodnotil pro nás obě utkání kapitán Jihostroje Sukuba.

 


Další zápas

19.02.2020 17:00
 

České Budějovice - Trentino
VSTUPENKY online

Fanshop

Chci dostávat novinky

Copyright © 2020 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.