Hladká výhra nad Starým Městem předznamenala pohodu na volejbalovém plese

Hladká výhra nad Starým Městem předznamenala pohodu na volejbalovém plese10.03.2013 | Pavel Kacerovský
Poslední domácí zápas základní části volejbalové Uniqa extraligy proměnili hráči Jihostroje České Budějovice již v desátou výhru v řadě za sebou. Stejně jako před týdnem proti Ústí nad Labem si výsledkem 3:0 poradili i s předposledním týmem tabulky ze Starého Města.

21.kolo, sobota 9.3.2013, 17:00, Sportovní hala České Budějovice
České Budějovice České Budějovice
3:0
15, 21, 17
Staré MěstoStaré Město

České Budějovice:

Jihostroj: Rojas, Mach, Novotný, Sobotka, Michálek, Habr, Sukuba, Šulista, Fila, Zapletal, Pláteník, Kriško - libero Juračka. Trenér Jan Svoboda.

Staré Město:

Staré Město: Sedláček, Špalek, Karabec, Maděra, Kment, Skyba, Kamler, Koláček, Malčík, Erman, Paták, Salava, Vašíček. Trenér Petr Karabec.

O majiteli dalšího tříbodového přídělu nebyl tentokrát žádný pochyb. Hosté chybovali především na příjmu a jejich maximem bylo 21 uhraných bodů ve druhém setu.

Mistrovský celek ale takové zaváhání, jakého se dopustil v předchozím vzájemném duelu, když na palubovce Starého Města před Vánoci nezískal ani set, nedovolil.

Pokud budějčtí volejbalisté bez újmy přežili včerejší ples, v úterý je doma ve Sportovní hale čeká přátelské utkání s německým Unterhachingem!

Derniéru Jihostroje v základní části sezony 2012/2013 obstará příští sobotu mač v Brně. Oba zápasy začínají úderem 17. hodiny.