Hráči Jihostroje smetli Ústí nad Labem a vyrazili plesat

Hráči Jihostroje smetli Ústí nad Labem a vyrazili plesat02.03.2014 | Eva Berková
Poměrně slušně zaplněná Sportovní hala dnes viděla velmi přesvědčivé vítězství Jihostroje České Budějovice proti Ústí nad Labem. Domácí volejbalisté takříkajíc nedali hostům žádnou šanci.20.kolo, sobota 1.3.2014, 17:00
České Budějovice České Budějovice
3:0
8, 15, 13
Ústí nad LabemÚstí nad Labem

České Budějovice: Habr, Mach, Fila, Sobotka, Kuliha, Kriško, libero Hupka. Střídal Šulista. Trenér Jan Svoboda.
Ústí nad Labem: Mach, Kraus, Hykš, Bartůněk, Pekárek, Vodvárka, libero Kotek. Střídali Kauer a M. Vodvárka. Trenér René Dvořák.

Čas: 75 minut. Nejvíce bodující hráči: Kriško 15 - Kraus a Vodvárka 5.Rozhodčí: Kvarda, Fink.


Hráči Jihostroje smetli Ústí nad Labem a vyrazili plesat

Komentář

V první sadě se Jihočeši rozjížděli pomalu a Ústečtí se jich drželi do stavu 5:5. Domácí hráči však zabrali a odskočili hostujícímu celku na rozdíl propastných sedmnácti bodů. Severočeši prakticky nedostali vůbec šanci něco předvést, a tak po soustředěném výkonu Jihostroj vyhrál 25:8.

Druhá sada byla o něco vyrovnanější. Domácí šli v úvodu setu do vedení, kvůli troše nepozornosti se ale Ústí podařilo jejich náskok stáhnout. Koncovku však měl Jihostroj plně ve svých rukou a ovládl ji v poměru 25:15.

Během třetí sady si domácí volejbalisté již v klidu pohlídali zisk třech bodů a po hodině a čtvrt nebylo ve Sportovní hale co řešit. Hráči i fanoušci Jihostroje se tak mohli jít v klidu domů připravit na tradiční ples, který se letos koná v Sále Beseda.

Fotogalerie

                hidden 

 


Další zápas

29.02.2020 18:00
 

Kladno - České Budějovice
VSTUPENKY online

Fanshop

Chci dostávat novinky

Copyright © 2020 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.