Jihostroj je ve finále extraligy!!!!

Jihostroj je ve finále extraligy!!!!09.04.2013 | Karel
Ve čtvrtém semifinálovém utkání hrál Jihostroj o ukončení série. Po předešlé jasné výhře 3:0 se zdála Příbram na kolenou. Opak byl pravdou a Příbramští předvedli velmi bojovný a odvážný zápas, který dospěl až do zkrácené sady, kterou lépe zvládl Jihostroj.SF4, úterý 9.4.2013, 18:00
VK Příbram VK Příbram
2:3
-23, 19, -16, 23, -11
České BudějoviceČeské Budějovice

VK Příbram: Bezděka, Moník, Leikep, Čížek, Pekárek, Patucha, libero – Málek. Střídali: Kuchař, Sládeček, Anděl
České Budějovice: Mach, Sukuba, Rojas, Pláteník, Zapletal, Novotný, libero – Michálek. Střídali: Habr, Sobotka, Kriško, Juračka
České Budějovice: Novotný 30, Pláteník 20, Mach 12 Příbram: Patucha 18, Moník 15, Leikep 14

Jihostroj je ve finále extraligy!!!!

Komentář

Příbram začala bez svého standardního libera Luďka Švejcara (nemoc), kterého zastoupil Zdeněk Málek, který si tento post zkusil již v minulém roce. Od začátku zápasu to byl zcela jiné střetnutí. Příbram mnohem lépe přihrávala a i následný útok byl úspěšnější než v předchozím zápase. Jihostroj si vybudoval několika bodový náskok, který si udržel až do závěru setu, který získal poměrem 25:23.

Další dva sety byli jednoznačné ve svém průběhu. Příbram si bojovnou hrou získala dostatečný náskok pro zisk druhého setu. Budějovice si to nenechali líbit a opláceli stejnou mincí v setu třetím.

Čtvrtý set nabídl drama, které dospělo až do koncovky, kde se ukázalo kdo je doma a Příbram tak oddálila ukončení semifinálové série.

Tiebreak se od začátku vyvíjel lépe pro mistrovský Jihostroj. Sobotka dvěma esy a dvěma těžkými podáními zařídil vedení 4:1, které se ukázalo jako rozhodující pro vývoj ve zkrácené sadě. Set skončil 15:11 a Jihočeši si tak zajistili vytoužené finále.

Fotogalerie

                hidden 

Ohlasy trenérů

Petr Brom:"Nedokázali jsme se vypořádat se servisem Českých Budějovic a nemáme tak silné smečaře, abychom se prosazovali proti srovnané obraně," vysvětloval Příbramský trenér Brom.

Jan Svoboda:"Příbram lépe přihrávala a útočila než ve třetím zápase. Náš servis byl trochu slabší, ale nakonec rozhodla úspěšnost útočníků," zhodnotil trenér Jihostroje Jan Svoboda

 


Další zápas

19.02.2020 17:00
 

České Budějovice - Trentino
VSTUPENKY online

Fanshop

Chci dostávat novinky

Copyright © 2020 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.