Ostravské tři body nestačily na posun v tabulce

Ostravské tři body nestačily na posun v tabulce13.01.2013 | Sláva
Ve třináctém kole Uniqa extraligy se mistrovský Jihostroj utkal s domácí Ostravou. Případná výhra v kombinaci se zaváhání Příbrami by znamenal posun v tabulce na druhé místo.13.kolo, sobota 12.1.2013, 17:00
Ostrava Ostrava
1:3
24, -19, -14, -17
České BudějoviceČeské Budějovice

Ostrava: Haník, Fořt, Mauler, Široký, Rodek, Wolf, libero - Václavík. Střídali: Lach, David, Michalovič, Karásek.
České Budějovice: Zapletal, Pláteník, Fila, Mach, Sukuba, Kriško, libero - Michálek. Střídali: Habr, Sobotka, Novotný, Rojas.
Fila 19, Kriško 18, Pláteník 13
Diváci: 500

Ostravské tři body nestačily na posun v tabulce

Komentář

První sada se rozhodovala uprostřed setu, kde ostravští využili beze zbytku domácí prostředí a díky skvělému servisu a odvážnému útoku získali první sadu.

V dalším průběhu se domácím nepodařilo navázat na výborný výkon v prvním setu a Jihostroj naopak zpřesnil hru a zvítězil ve třech po sobě jdoucích setech.

Jihostroj si tak připsal do tabulky tři body, které ale nestačili na posun v tabulce neboť Příbram zvítězila v domácím utkání s Ústím nad Labem.

Ve čtvrtek 17.1.2013 se Jihostroj utká s tureckou Ankarou v druhé nejprestižnější pohárové soutěži CEV Cupu. "Vojna s turkem musí být" říká slavná Švejkova replika, tak hurá na turka.

 


Další zápas

19.02.2020 17:00
 

České Budějovice - Trentino
VSTUPENKY online

Fanshop

Chci dostávat novinky

Copyright © 2020 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.