První dva sety v Havířově prověřili formu Jihostroje dokonale

První dva sety v Havířově prověřili formu Jihostroje dokonale25.02.2013 | Sláva
Jihostroj zamířil do Havířova pro důležité body do extraligové tabulky. Havířov letos vůbec nehraje špatně a patří mu v tabulce osmá příčka, což je v tuto chvíli pozice zajišťující play-off.19.kolo, sobota 23.2.2013, 17:00
Havířov Havířov
1:3
21, -23, -12, -14
České BudějoviceČeské Budějovice

Havířov: Kramár, Kotas, Duda, Šoltys, Srkal, Hukel, libero - Dohnal. Střídali: neusser, Fajkus.
České Budějovice: Zapletal, Fila, Rojas, Sobotka, Sukuba, Kriško, libero - Juračka. Střídali: Novotný, Mach, Michálek, Habr.
České Budějovice: Novotný 16, Rojas 11, Mach 10 Havířov: Kramar 18, Hukel 14, Kotas 9
Diváci: 261

První dva sety v Havířově prověřili formu Jihostroje dokonale

Komentář

Jihočeši museli hned od začátku zápasu čelit nadšené hře soupeře, která nutila Jihostroj využít maximum svého potenciálu. Bohužel to v prvním setu nestačilo, a tak slavili Havířovští.

Ve druhém dějství se na palubovce představili nové tváře (Michálek, Novotný, Mach, Habr) a hra se začala vyrovnávat. V koncovce byl mistr šťastnější a vyrovnal tak na 1:1 na sety.

Ve třetí a čtvrté sadě se dařilo zejména Michálkovi, který by se dal označit za muže zápasu. Ostatní se přidali k výbornému výkonu svého spoluhráče a ve dvou setech deklasovali Havířov výrazným bodovým rozdílem.

V příštím zápase přivítá Jihostroj na domácí palubovce poslední Ústí nad Labem. Zápas začíná tradičně v 18:00. Blíží se také volejbalový ples a dobrá místa jsou již téměř rozebrána, proto neváhejte a zakupte lístky na tuto krásnou společenskou událost.

Ohlasy trenérů

Stanislav Pochop: "Havířov nás ze začátku zatlačil kvalitním plachtícím podáním, které nám dělalo problémy. S příchodem Michálka se situace změnila a zápas jsme dostali pod kontrolu."

 


Další zápas

29.02.2020 18:00
 

Kladno - České Budějovice
VSTUPENKY online

Fanshop

Chci dostávat novinky

Copyright © 2020 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.