Staré Město volejbalistům Jihostroje příliš nevzdorovalo

Staré Město volejbalistům Jihostroje příliš nevzdorovalo09.03.2014 | Eva Berková
Poslední tým v tabulce volejbalové Uniqa extraligy ze Starého Města se chtěl v sobotu večer pokusit zaskočit Jihostroj České Budějovice, bohužel pro hosty se jim tento záměr vůbec nezdařil a podlehli v předposledním 21. kole jihočeskému celku na tři sety za pouhou hodinku.21.kolo, sobota 8.3.2014, 18:00
České Budějovice České Budějovice
3:0
10, 12, 19
Staré MěstoStaré Město

České Budějovice: Mach, Fila, Zapletal, Sobotka, Kuliha, Kriško, libero Hupka. Střídali Michálek a Šulista. Trenér Jan Svoboda.
Staré Město: Maděra, Kment, Skyba, Koláček, Erman, Ulč, libero Salava. Střídali Matějka a Sedláček. Trenér Petr Karabec.

Čas: 60 minut. Nejvíce bodující hráči: Sobotka 13 - Koláček 7.Rozhodčí: Činátl, Rychlík.


Staré Město volejbalistům Jihostroje příliš nevzdorovalo

Komentář

Poslední tým v tabulce volejbalové Uniqa extraligy ze Starého Města se chtěl v sobotu večer pokusit zaskočit Jihostroj České Budějovice, bohužel pro hosty se jim tento záměr vůbec nezdařil a podlehli v předposledním 21. kole jihočeskému celku na tři sety za pouhou hodinku.

Domácí tým si odškrtl svou povinnou čárku za výhru s beznadějně posledním celkem soutěže, ba co víc - soupeře v průběhu utkání prakticky k ničemu většímu nepustil.

Hosté byli tak trochu neškodní na útoku a Jihostroj naopak koncentrovanou a soustředěnou hrou splnil hlavní cíl, a to výhru za tři body. Zápas trval nevídaných 60 minut, došlo i na výměny na některých postech směrem smečař - univerzál. Navíc Staré Město ani v jedné sadě nepřešlo přes 20 bodů.

V konečném zúčtování tabulky Uniqa extraligy to vyřešilo jednu hádanku již teď - Staré Město skončí s jistotou jako poslední a půjde do baráže. Soupeř pro Jihostroj naopak známý není. Rozhodne se mezi dvojicí Benátky nad Jizerou a Brno.

„Bylo to velmi podobné utkání jako proti Ústí nad Labem. Kluci dnes hráli opravdu dobře. Proti takovému soupeři je nejdůležitější držet ho stále pod tlakem a nepustit ho k žádnému bodovému zisku vlastními chybami. Tohle se nám naštěstí dařilo plnit. Jediné chyby, které jsme sami udělali, byly ve třetí sadě, ale naštěstí jsme je hned napravili,“ uvedl trenér Jihostroje Jan Svoboda.

Fotogalerie

                hidden 

 


Další zápas

25.01.2020 17:00
 

Fatra Zlín - České Budějovice
VSTUPENKY online

Fanshop

Chci dostávat novinky

Copyright © 2020 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.