Zlínští ševci odjeli z jihu Čech s prázdnou

Zlínští ševci odjeli z jihu Čech s prázdnou04.02.2013 | Sláva
V sobotním utkání 16. kola Uniqa extraligy ve volejbale se utkal průběžně druhý Jihostroj se čtvrtým Zlínem. Hosté usilovali o přiblížení se ke třetí příčce v tabulce a Jihočeši zase o snížení náskoku vedoucího Liberce.16.kolo, sobota 2.2.2013, 18:00
České Budějovice České Budějovice
3:0
27, 19, 18
Fatra ZlínFatra Zlín

České Budějovice: Zápletal, Fila, Rojas, Sukuba, Mach, Novotný, libero – Juračka. Střídali: Habr
Fatra Zlín: Janouch, Kolář, Čajan, Čechmánek, Navláčil, Kostoláni, libero – Obdržálek. Střídali: Přikryl, Bartoš Adam, Bartoš Pavel.
České Budějovice: Novotný 19, Sukuba 11, Fila 10, Mach 10 Zlín: Kostoláni 15, Čajan 13, Kolář 7.
Diváci: 750

Zlínští ševci odjeli z jihu Čech s prázdnou

Komentář

Na zápas si našla cestu solidní návštěva 760 diváků, kteří byli v trochu komorní atmosféře svědky slušného volejbalu, ale až od druhého setu utkání. V tom prvním se Heroes ujali rychle vedení a pohodlně si drželi náskok až do druhé části sady. Poté však polevili v pozornosti a soupeř se dotáhl na jednobodový rozdíl. Set se zdramatizoval a končil za stavu 29:27 pro domácí.

Zápletka druhého dějství byla o poznání zajímavější, a to hlavně díky zvýšené aktivitě obou družstev. Hlavně Novotný zvedal diváky ze sedaček svým výkonem jak v útoku, tak v poli. Jeho fantastické zákroky ocenili probuzení diváci po zásluze velkým aplausem. Jihostroj se sice opět nevyvaroval výpadků ve střední části setu, ale celkem bez problémů si koncovku pohlídal.

Třetí set opět nabídl slušnou podívanou. Na straně Zlína se tvrdě i chytře prosazoval bývalý jihostroják Miroslav Čajan, kterého Budějovičtí uhlídali až v samotném závěru zápasu. Stabilní výkon podávali po celé utkání středoví hráči, kteří se v útoku prosazovali s neuvěřitelnou 90% úspěšností.

Jihostroj zaslouženě zvítězil 3:0 na sety a přiblížil se tak po lehkém zaváhání Liberce na čtyřbodový rozdíl k první příčce.

Fotogalerie

                hidden 

 


Další zápas

29.02.2020 18:00
 

Kladno - České Budějovice
VSTUPENKY online

Fanshop

Chci dostávat novinky

Copyright © 2020 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.