„Tento projekt je spolufinancován Statutárním městem České Budějovice“    

Kalendář zápasů všech týmů najdete ZDE

Volejbalový klub VK Jihostroj České Budějovice to není jen nejlepší mužský volejbalový tým v České Republice, ale je to také naše mládež kdo stojí za pozornost a tak si pojďme chlapeckou mládežnickou část klubu připomenout:

Rekapitulace:

V loňské sezóně se naše družstva umístila takto: 1. liga mužů – 9. místo, Extraliga juniorů – 7. místo, Extraliga kadetů – 9. místo, 1. liga juniorů – 3. místo, KP Kadetů 1. místo, Mistrovství republiky starších žáků – 5. místo, Český pohár žáků – 5. místo, Mistrovství republiky mladších žáků – 4. místo.

A jak v sezóně 2019/2020?

Vezměme to odshora, 1. liga mužů (druhá nejvyšší soutěž) po loňské sezóně zůstala zachována a do nové sezóny přišli opět další mladíci z dorosteneckých kategorií. Družstvo opustili Miloslav Kozák, Jiří Suchan a Jan Ulč, kteří se rozhodli ukončit své hráčské kariéry na této úrovni. VK všem těmto hráčům děkuje za jejich přínos pro Českobudějovický volejbal.

Dorost VK ČB se rozrostl díky velké žákovské základně o cca 20 hráčů což si vynutilo úpravu tréninkového modelu dorostu. Klub vytvořil třetí družstvo dorostu (trenér Kohout Petr), aby mohli všichni hráči co chtějí dál hrát v dorostu i nadále působit v klubu VK ČB. Dalšími novinkami dorosteneckých družstev je angažování nových trenérů a to Jana Suchého, který od této sezóny povede družstvo kadetů spolu s Janem Ulčem. Také jsme rádi za návrat Ivany Mifkové a Evy Zachové do tréninkového procesu (po mateřských dovolených). Věříme, že to pro dorostence bude velmi přínosné a jejich výkonnost půjde nahoru.

Žákovských družstev zůstalo stejně jako v loňské sezóně (5 družstev) s tím že družstvo přípravky bude od letoška mít i třetí, takzvaný hrací trénink a to ve čtvrtek od 16:00 na ZŠ Oskara nedbala. Trenérské složení zůstává beze změn.

Již tradičně klub pokračuje v projektu „Chlapecký minivolejbal do škol“ kde sdružuje 16 škol z Jihočeského kraje, Klub je i nadále členem svazových programů SCM a SPS.

Věříme že sezóna 2019/2020 bude pro Volejbalový klub České Budějovice opět úspěšná a že spolupráce vás rodičů a hráčů s Volejbalovým klubem bude oboustranně příjemná a přínosná.

Šéf trenér mládeže VK České Budějovice

Vojtěch Zach 

 

Další zápas

V této sezóně nebyly nalezeny žádné zápasy.
VSTUPENKY online

Fanshop

Chci dostávat novinky

Copyright © 2020 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.