Volejbalový klub České Budějovice se postavil ke vzniklé situaci v České republice a ve světě po svém. A to mistrovsky. Protože všechny haly a tělocvičny po celé zemi jsou uzavřeny, tak trenéři ve spolupráci s hráči A týmu začali vypracovávat zkrácené tréninky v podmínkách jim dovolujících. Vytvářejí didaktická a motivační videa pro volejbalovou mládež, tak i pro širokou veřejnost. Jedná se o náměty cvičení volejbalových i nevolejbalových (fyzická kondice, obratnost, posilování) pro všechny, kteří nemohou v současné době trénovat v běžných podmínkách. Proto i příprava videí probíhá v domácích podmínkách (obývací pokoj, zahrada , chodba, terasa atd.). V miniseriálu, který trenéři připravují, se objeví, jak volejbalové naděje klubu, tak samotní trenéři a v neposlední řadě i hráči A týmu, pro které sezóna již také skončila. Prvním z hráčů, který nás nechá nakouknout do domácí karantény a připravil si pro děti cvičení, je Martin Kryštof.
Videa budeme zveřejňovat na našich sociálních sítích (Facebook, Instagram, Youtube) každé pondělí, středu a pátek. V pondělí se můžete těšit na kondiční cvičení, ve středu na tip od hráče A-týmu a v pátek vás čeká speciální volejbalové cvičení od našich mládežnických trenérů.
Začínáme už zítra ve středu 25. března. Pokud budete mít jakékoliv postřehy, náměty nebo připomínky, budeme za všechny rádi.
AKTUALIZOVÁNO: První tréninkové video od Martina Kryštofa najdete už teď na našem FACEBOOKU nebo YOUTUBE
Klub
tabulka ČEZ extraligy
# | TÝM | Z | BODY |
---|---|---|---|
1. |
![]() |
24 | 65 |
2. |
![]() |
24 | 55 |
3. |
![]() |
24 | 51 |
4. |
![]() |
24 | 45 |
5. |
![]() |
24 | 37 |
6. |
![]() |
24 | 34 |
7. |
![]() |
24 | 33 |
8. |
![]() |
24 | 33 |
9. |
![]() |
24 | 28 |
10. |
![]() |
24 | 26 |
11. |
![]() |
24 | 23 |
12. |
![]() |
24 | 22 |
13. |
![]() |
24 | 16 |
Další články

Blokaři zůstávají! Sedláček, Taylor-Parks i Okolić prodloužili smlouvu
