volejbalový klub jihostroj české budějovice

Volejhrátky

Nejbližší Volejhrátky – 26. 5.

Datum: neděle 26. května
Místo:
ZŠ Oskara Nedbala (vchod z ulice E. Rošického)
Cena:
1 dítě – 180 Kč, 2 děti – 320 Kč (platba proběhne až na místě v hotovosti)

Termín #1 – od 10:00 do 11:30

Registrace

Osobní údaje
Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů firmou VK České Budějovice


Termín #2

Bude otevřen až při případném naplnění kapacity prvního termínu

Vyplněním dotazníku jste automaticky přihlášeni, žádné další potvrzení Vám zasílat nebudeme. Děkujeme a budeme se těšit na Vaši účast! Pro více informací kontaktujte manažerku projektu Volejhrátky Ivanu Mifkovou na tel. 731 607 645 nebo e-mailu iva.mifkova@gmail.com.

Představení projektu Volejhrátky

Jedná se o všeobecnou pohybovou průpravu dětí v předškolním věku, pro kterou jsme načerpali inspiraci od uznávaných trenérů z Belgie a Nizozemí. Cvičení s dětmi se zaměřuje na rozvoj základních pohybových dovedností, jako jsou balanc, lezení, vis, skok, běh, hod, kop, zápas, tanec. Základním principem je aktivní účast rodičů, kteří se zapojují do cvičení, motivují děti, hrají si s nimi a dávají jim impulzy, které podporují jejich pohybový rozvoj. Cvičení probíhá pod vedením kvalifikovaných trénerů z řad volejbalového klubu.

Cílem této „sportovní školky“ je rozvíjet pohybovou zručnost dětí, vést je k pozitivnímu vnímání pohybu a sportovních aktivit. Výsledkem je kvalitně strávený čas s rodinou plný zábavy a vytváření sportovní volejbalové komunity už v řadách nejmenších sportovců, kteří se mohou chlubit tím, že jsou členy mistrovského volejbalového klubu v Českých Budějovicích.

Zahájení projektu

Projekt byl zahájený v polovině února 2022, kdy jsme na ZŠ Oskara Nedbala přivítali trenéry z Nizozemí a Belgie. Ti nám s dostupným materiálem představili hodinové cvičení pro děti s rodiči, které se zaměřovalo na několik základných pohybových dovedností. První pilotní Volejhrátky v režii VK České Budějovice pak proběhly v dubnu za účasti dvaceti dětí a jejich rodičů opět na ZŠ Oskara Nedbala, které patří velký dík za to, že nám poskytuje potřebné vybavení a prostory. Stejně tak by podobná akce nemohla vzniknout bez srdcařů z řad trenérů VK České Budějovice.

„U dětí předškolního věku ještě nemůžeme a ani nechceme mluvit o náboru mladých volejbalistů. Je ale skvělé, že díky našemu projektu můžeme rozhýbat další děti včetně jejich rodičů. Ohromně důležitou přidanou hodnotou Volejhrátek je pak aktivní společně strávený čas rodičů s dětmi. Každý z nás rodičů, ať si sám sáhne do svědomí, kolik času se v dnešní hektické době aktivně věnuje našim dětem. Volejhrátky jsou tedy především ambicí umožnit dětem a jejich rodičům společné intenzivní sportovní vyžití a zábavu,“ říká generální manažer VK Jihostroj České Budějovice Robert Mifka.

Chci dostávat informace o termínech Volejhrátek

Osobní údaje
Nastavení newsletteru
Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů firmou VK České Budějovice Zároveň tímto souhlasím se zasíláním informací do mé emailové schránky ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., a to až do odvolání mého souhlasu.