volejbalový klub jihostroj české budějovice
Aktuální zpráva 4. 6. 2021

Permanentky na sezonu 2021/22 v prodeji!

V sezoně 2021/22 budeme opět usilovat o nejvyšší příčky v UNIQA extralize i Českém poháru a čekají nás také prestižní souboje v evropském Poháru CEV. Pokud chcete mít své místo ve Sportovní hale na všech domácích zápasech, pořiďte si permanentní vstupenku!

Stávající permanentkáři mají až do 30. června možnost vybrat si mezi třemi variantami kompenzací. Do té doby všem jejich dosavadní místa držíme. Velmi nás potěšil počet fanoušků z řad stávajících permanentkářů, kteří se i přes nevyužitou permanentku z uplynulé sezony rozhodli podpořit klub nákupem permanentky na sezonu 2021/22. Moc vám za toto gesto děkujeme, jste opravdoví SRDCAŘI. Zbylá místa ve Sportovní hale už čekají na své nové majitele!

V nastalé situaci je nejdůležitější výhodou pro držitele permanentek, že v případě omezeného počtu lidí vpuštěných na utkání, budou mít přednostní vstup na utkání právě držitelé permanentních karet! Prodej vstupenek bude zahájen až poté, co se dostane na všechny jihostrojácké permanentkáře.

Další výhody pro držitele permanentek

  • Vstup na všechna domácí utkání základní části UNIQA extraligy včetně play-off
  • Vstup na všechna domácí utkání Českého poháru
  • Vstup na všechna domácí utkání evropského Poháru CEV
  • Výrazná finanční úspora oproti nákupu vstupenky na každé utkání
  • Permanentkáři mají jako jediní zaručené své místo na tribuně ve Sportovní hale

Po otevření odkazu stačí na webu CB systému kliknout na červené tlačítko KOUPIT a vybrat si místo v hledišti. Druh permanentky zvolíte až po výběru místa v hledišti. Zaplatit můžete pohodlně online, obdržíte potvrzení o zaplacení a my se vám ozveme hned až bude vaše permanentní karta připravena k vyzvednutí.

Druh permanentky Cena
Základní permanentka 2000 Kč
Zlevněná permanentka 1500 Kč*
Rodinná permanentka 2+2 6000 Kč**
Děti do 10 let + ZTP ZDARMA


* Zlevněná permanentka se vztahuje na juniory (11–18 let), studenty (18–26 let) a seniory (nad 60 let). Studenti se musí prokázat platným studentským průkazem. Děti do 10 let mají vstup ZDARMA, u vstupu je však třeba prokázat věk dítěte.

** Rodinná permanentka platí pro dva dospělé a dvě děti do 18 let. Tuto permanentku nelze rezervovat online. Pokud máte zájem o tento typ permanentky, kontaktujte prosím zástupce klubu na e-mailovou adresu matej.mayer@volejbalcb.cz, kam můžete směřovat také další dotazy týkající se permanentek.

Výdej rezervovaných a zaplacených permanentek bude probíhat od července ve Sportovní hale. O přesných termínech se včas dozvíte.

Klub

tabulka UNIQA EXTRALIGY 2020/21

# TÝM Z BODY
1. Beskydy 0 0
2. Brno 0 0
3. Jihostroj 0 0
4. Karlovarsko 0 0
5. Kladno 0 0
6. Liberec 0 0
7. Lvi Praha 0 0
8. Odolena Voda 0 0
9. Ostrava 0 0
10. Příbram 0 0
11. Ústí nad Labem 0 0
12. Zlín 0 0
kompletní tabulka

Další články

Mládež 30. 7. 2021

Volejbalové léto propojilo zábavu s odbornou průpravou

Rozhovor 28. 7. 2021

De Amo odmítl národní tým Španělska. Poprvé absolvuje přípravu s Jihostrojem