volejbalový klub jihostroj české budějovice
Aktuální zpráva 16. 7. 2021

Piskáček prodloužil smlouvu. Kádr Jihostroje je kompletní

Posledním hráčem, který podpisem nové smlouvy oficiálně potvrdil pokračování v Jihostroji, je dvaadvacetiletý Ondřej Piskáček. Talentovaný nahrávač prodloužil spolupráci na jihu Čech o další dva roky.

Bývalý kapitán juniorské reprezentace má za sebou dvě sezony v Jihostroji, ve kterých plnil úlohu druhého nahrávače. Když už se Ondřej Piskáček dostal v zápasech na palubovku, ukázal potenciál. „Pokud na sobě bude nadále pracovat a bude mít profesionální přístup, bude z něj do budoucna velice kvalitní extraligový nahrávač. Má k tomu všechny volejbalové i osobnostní předpoklady. Pro každého hráče, pro mladého o to více, je důležitá herní praxe a my bychom mu rádi čas na hřišti přidali. Pokud to situace dovolí, mohl by také pomoci našemu prvoligovému EGE,“ říká generální manažer Robert Mifka.

Obě strany měly zájem o pokračování spolupráce a nová smlouva tak byla pouze formalitou. Ondřej Piskáček nakonec zůstane v Českých Budějovicích minimálně další dvě sezony. „Jsem moc rád, že budu moct být nadále součástí volejbalové rodiny. V Jihostroji mám příležitost se rozvíjet po boku výborných spoluhráčů a nabírat zkušenosti od Miguela. Doufám, že nová sezona už bude s fanoušky v hale a výborná atmosféra, kterou dovedou vytvořit, nás požene za titulem,“ sdělil Piskáček po podpisu smlouvy.

Tím jsou hráčské změny před sezonou 2021/22 kompletní. Stabilní kádr Jihostroje pro nový ročník se bude skládat z dvanácti hráčů. Týmová příprava na sezonu začíná 4. srpna, trenér Dvořák však nemůže počítat s pěticí reprezentantů, kteří bojují o účast na zářijovém Mistrovství Evropy v Ostravě.

Kompletní soupiska Jihostroje pro sezonu 2021/22

Klub

tabulka UNIQA EXTRALIGY 2020/21

# TÝM Z BODY
1. Beskydy 0 0
2. Brno 0 0
3. Jihostroj 0 0
4. Karlovarsko 0 0
5. Kladno 0 0
6. Liberec 0 0
7. Lvi Praha 0 0
8. Odolena Voda 0 0
9. Ostrava 0 0
10. Příbram 0 0
11. Ústí nad Labem 0 0
12. Zlín 0 0
kompletní tabulka

Další články

Mládež 30. 7. 2021

Volejbalové léto propojilo zábavu s odbornou průpravou

Rozhovor 28. 7. 2021

De Amo odmítl národní tým Španělska. Poprvé absolvuje přípravu s Jihostrojem