volejbalový klub jihostroj české budějovice
Mládež 27. 6. 2022

VIDEO: Sportovní odpoledne přilákalo 450 návštěvníků

Na Základní škole Oskara Nedbala proběhlo odpoledne plné soutěží a her pro malé i větší děti. Sportovní odpoledne s Jihostrojem přilákalo 450 členů volejbalové komunity. „Upřímně jsme nepočítali s tím, že bude návštěva tak vysoká,“ pochvaluje si generální manažer Robert Mifka.

Program sportovního odpoledne byl opravdu pestrý. Nejmladší děti si s rodiči mohli vyzkoušet Volejhrátky, starší děti soutěžily o oblíbené produkty od Madety či poukázky do McDonald’s. Účastníci si také mohli zahrát spikeball či crossnet nebo si jít zapinkat s hráči A-týmu Jihostroje. Zástupy zájemců využily fotokoutek s IGY Centrem nebo tetování. Dospělí se ve zbývajícím čase občerstvovali u stánku restaurace Honner.

Všechny aktivity si mohli zdarma vyzkoušet jak členové volejbalového klubu, tak veřejnost. Vrcholem akce byl exhibiční zápas extraligových hráčů. Na Sportovním odpoledni se s celou rodinou objevili Martin Kryštof a Petr Michálek, představili se také Valerij Todua, Ondřej Piskáček, Matěj Koranda, Oliver Sedláček a Josef Polák. Právě jeho originální hraný dres ze sezony 2020/21 obdržela šťastná výherkyně hlavní ceny.

„Jsem moc rád, že jsme se sešli v tak hojném počtu. Myslím, že si všichni užili spoustu zábavy a věřím, že z toho uděláme tradici,“ říká Robert Mifka, který si přeje na úspěšnou akci v dalších letech navázat. Volejbalový klub děkuje všem dobrovolníkům a trenérům, kteří se podíleli na organizaci akce.

Prohlédněte si fotogalerii z celé akce


Děkujeme partnerům Sportovního odpoledne

Klub

tabulka UNIQA EXTRALIGY

# TÝM Z BODY
1. Benátky n. J. 0 0
2. Beskydy 0 0
3. Brno 0 0
4. Jihostroj 0 0
5. Karlovarsko 0 0
6. Kladno 0 0
7. Liberec 0 0
8. Lvi Praha 0 0
9. Odolena Voda 0 0
10. Ostrava 0 0
11. Příbram 0 0
12. Ústí nad Labem 0 0
13. Zlín 0 0
kompletní tabulka

Další články

Rozhovor 8. 8. 2022

Mach poprvé trenérem: Snad kluci pochopí, co jim chci předat

Rozhovor 3. 8. 2022

VIDEO: Všichni hráči dopadli při testování dobře, pochvaluje si Kalus