volejbalový klub jihostroj české budějovice
Aktuální zpráva 18. 9. 2023

Jihostroji budou i v nové sezoně pomáhat doplňky od Zinzino

Úspěšná spolupráce se společností Zinzino, která začala během uplynulého ročníku, bude pokračovat i v sezoně 2023/24. Doplňky stravy švédské značky pomohou hráčům předcházet nežádoucím zánětům a podpoří jejich imunitu.

Už nyní před začátkem sezony absolvoval tým Jihostroje krevní testy, které odhalí stav organismu jednotlivých hráčů a jaké důležité látky jejich tělu chybí. „Suplementace má u profesionálních sportovců náběh až pět měsíců, proto musíme kluky připravovat už teď. Chceme, aby byli na vrchol sezony v co nejlepší kondici,“ říká legenda českobudějovického klubu Radek Mach, Nezávislý partner společnosti Zinzino, který se v této oblasti bude o hráče VK Jihostroje starat.

Zinzino nabízí unikátní produkty, které díky svému složení ovlivňují správnou funkci buněk v lidském těle, a tím i zdraví člověka jako takové. Jihostroji se osvědčily už v uplynulé sezoně. „Naše spolupráce začala v lednu, podruhé jsme pak kluky testovali během play-off, kdy už nějakou dobu naše doplňky užívali. Výsledky testů při druhém odběru byly diametrálně odlišné. Produkty fungovaly, jak měly,“ přikyvuje Radek Mach.

Podle něj bude progres u hráčů v nadcházejícím ročníku ještě znatelnější. „Začali jsme včas, dříve tak nastartujeme imunitní systém a počítám, že po Novém roce by se všichni měli dostat na hodnoty, které mají mít. Doplňky hráčům pomohou, aby jejich imunita byla silnější a tělo bylo odolnější vůči nežádoucím zánětlivým procesům. Na úvodní přednášce jsem všem zdůraznil, ať to berou už teď jako přípravu na play-off,“ vysvětluje Mach, který odehrál v dresu Jihostroje neuvěřitelných devatenáct sezon.

Produkty si pochvalují samotní hráči Jihostroje. „Třeba Michal Kriško zaznamenal loni nejlepší zlepšení v naměřených hodnotách a rozhodl se s námi spolupracovat nadále, i přestože už v klubu působit nebude. Přes léto s námi individuálně spolupracovali také Oliver Sedláček, Petr Michálek nebo Michael Kovařík,“ uzavírá Radek Mach.

Produkty Zinzino jsou vhodné pro každého. Pokud máte zájem o kvalitní přírodní produkty bez chemie, vybrat si můžete sami na www.zinzino.com nebo kontaktujte přímo Radka Macha na rejdy.mach@seznam.cz či tel. 776 707 613.

Více informací na webu Zinzino.com

Klub

tabulka UNIQA EXTRALIGY

# TÝM Z BODY
1. Lvi Praha 24 65
2. Kladno 24 56
3. Liberec 24 53
4. Jihostroj 24 52
5. Karlovarsko 24 50
6. Příbram 24 35
7. Odolena Voda 24 31
8. Brno 24 27
9. Beskydy 24 25
10. Benátky n. J. 24 21
11. Zlín 24 20
12. Ostrava 24 17
13. Ústí nad Labem 24 16
kompletní tabulka

Další články

Mládež 15. 7. 2024

Volejbalové léto: Zábava i tréninky pod vedením profi hráčů

Mládež 9. 7. 2024

Jihostrojáci reprezentují na mládežnických ME